Wydarzenia

Exotic Fest Gdańsk

14 kwietnia 2024 r. w hali A w gdańskim AMBEREXPO, szykuje się okazja do zobaczenia niezwykle interesującego świata egzotycznych zwierząt, roślin terrariowych oraz akwariowych. Tradycyjnie, będzie też możliwość zrobienia zakupów.

Targi terrarystyczne to główna część Exotic Fest. Najbardziej znani wystawcy i hodowcy z Polski, przyjadą z najciekawszymi okazami gadów, płazów, ryb i innych wodnych stworzeń, mięczaków i właściwie wszystkimi rodzajami stawonogów – będą pajęczaki, owady, skorupiaki i wije. Różnorodność gatunków oraz odmian będzie niesamowita! Do tego pełna oferta terrariów, ich wykończenia oraz wyposażenia.

W ofercie botanicznej, mnóstwo egzotycznych roślin do terrariów, akwariów i doniczkowych. Storczyki, bromelie, monstery, fikusy i wiele, wiele innych wyjątkowych okazów! Ponadto, przeróżne tematyczne gadżety i rękodzieło: torby, workoplecaki, biżuteria, breloki, gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych, oprawione fotografie i jeszcze więcej.

Exotic Fest to okazja do wyjątkowych spotkań z ciekawymi ludźmi, niezwykle wartościowych rozmów, edukacji i specjalnych atrakcji! To szczególne wydarzenie dające możliwość znalezienia i nabycia wymarzonego zwierzaka oraz zdobycia lub uzupełnienia wiedzy, niezbędnej przed podjęciem decyzji o zakupie egzotycznego milusińskiego.

Spędźcie ciekawą niedzielę z Exotic Fest!

Więcej informacji na stronie organizatora TUTAJ

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie