Aktualności

Targi URODA 2022 w AMBEREXPO przyciągnęły tłumy!

Tegoroczna edycja największych Targów fryzjersko-kosmetycznych w północnej Polsce, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tej jesieni, pod patronatem honorowym Marszałka Województwa PomorskiegoMieczysława Struka, zgromadziło blisko 4,5 tys. odwiedzających. 

Kilkadziesiąt firm i marek z branży beauty, premiery produktowe, możliwość testowania innowacyjnych produktów oraz ich zakupu w promocyjnych cenach, emocjonujące mistrzostwa, konkursy, pokazy, debaty w ramach kampanii Gdańsk Miastem Równości i niezwykli goście Jaga Hupało i Adam Szulc, którzy przygotowali indywidualne, efektowne show swoich artystycznych i fryzjerskich umiejętności. Podczas obu dni targowych na uczestników czekał imponujący program wypełniony co do minuty! 

Targi otworzyły 10. Mistrzostwa Wizażu i Stylizacji, organizowane przez Beauty Art – Szkołę Wizażu Beaty Małachowskiej, dedykowane wszystkim entuzjastom makijażu, zarówno tym bez wykształcenia kierunkowego. Ich motywem przewodnim był odważny, nieoczywisty, barwny makijaż inspirowany EUPHORIA Makeup. Tematyka tegorocznych mistrzostw to ukłon w stronę pokolenia Z, tętniącego życiem „tu i teraz”. 

Podczas gdy mistrzowie fryzjerstwa dbali o fryzury odwiedzających, w strefie naukowej odbywała się Konferencja naukowa URODA SCIENCE, w czasie której wybitni prelegenci i wysokiej klasy specjaliści z obszaru nauk o zdrowiu dowiedli swoją nieprawdopodobną wiedzą, że uroda od naukowej strony jest naprawdę fascynująca. Słuchacze mieli okazję wziąć udział w 4 sekcjach z zakresu trychologii, kosmetologii, podologii i dietetyki. Patronat merytoryczny nad wydarzaniem objęła dr n. med. Marzena Podgórska, Rektor Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, patronat instytucjonalny Gdański Uniwersytet Medyczny,  patronat medialny magazyn Kosmetologia Estetyczna Aesthetic Cosmetology&Medicine. Po konferencji odbyła się także Sesja Młodych Naukowców. 

Niesłabnącą popularnością wśród uczestników i publiczności cieszyły się konkursy odbywające się w  ramach Dnia Fryzjera, towarzyszące targom od wielu lat, organizowane przez Pomorską Izbę Rzemieślniczą Małych i Średnich Przedsiębiorstw wraz z Wojewódzką Komisją Branży Fryzjersko – Kosmetycznej.  Fryzury i niebywały fach młodych adeptów fryzjerstwa urzekły całą komisję, a ich kulminacją było uroczyste wręczenie nagród. 

W czasie dwóch dni targowych każdy uczestnik targów miał okazję skorzystać z makijażu na życzenie w strefie make-up i cięcia barberskiego na życzenie w barber zone. W czasie 23. Edycji Targów strefa barberska tętniła życiem! Kreatywne pokazy, najnowsze techniki cięcia oraz trendy na nadchodzący sezon zaprezentowała ekipa barberów pod kierownictwem Wojciecha Karwata. Dużym zainteresowaniem cieszyła się premierowa edycja Ogólnopolskich Mistrzostw w strzyżeniu męskim BAFRBER WAR oraz pokaz fryzjersko-kosmetycznej reprezentacji Polski CMC Poland, pod przewodnictwem Ireneusza Harbuza. Ogromna inspiracja dla początkujących barberów oraz wieloletnich praktyków. 

Targi upłynęły w klimacie inspirujących i intensywnych wydarzeń. O tym, jak bardzo odświeżona formuła targów odpowiadała na oczekiwania, świadczy frekwencja – targi odwiedziło blisko 4,5 tysiąca osób. Organizator zapewnia, że ogromne zainteresowanie profesjonalistów oraz miłośników branży beauty będą gwarantem powodzenia kolejnej edycji Targów URODA. 

*** 

Dodatkowych informacji udziela:   

Magdalena Baran, m.baran@attentionmarketing.pl, tel. 603 952 238 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie