Wydarzenia

Urban Mobility Flow Summit

Inauguracyjna edycja konferencji Urban Mobility Flow Summit odbędzie się w Gdańsku

 

Pierwsza w historii konferencja Urban Mobility Flow Summit odbędzie się 22 listopada 2023 roku w AmberExpo w Gdańsku. Urban Mobility Flow działa jako unikalna platforma łącząca ofertę sektora prywatnego z potrzebami sektora publicznego w obszarze mobilności miejskiej. Ma na celu skatalizowanie rzeczywistych zmian w sposobach w jakich poruszamy się po naszych miastach.

W miarę zmagania się miast z wyzwaniami dynamicznie postępującej urbanizacji, potrzeba stosowania innowacyjnych, skalowalnych i zrównoważonych rozwiązań w zakresie mobilności miejskiej nigdy przedtem nie była większa. Urban Mobility Flow ma na celu wspieranie współpracy poszukującej innowacyjnych rozwiązań skierowanych na bardziej zrównoważoną i efektywną przyszłość różnorodnych form transportu miejskiego.

Główne zagadnienia Gdańsk Urban Mobility Flow Summit 2023:
• Finansowanie zielonej mobilności dla sektora publicznego i prywatnego: analiza modeli finansowych, wspierających wdrażanie zielonych technologii w mobilności miejskiej.
• Mobilność współdzielona i HUBy mobilności: rola współdzielonej mobilności w zmniejszaniu kongestii ruchu i poprawie efektywności transportu w miastach.
• Inteligentne rozwiązania w zakresie mobilności miejskiej: przegląd najnowszych osiągnięć technologicznych, które kształtują przyszłość mobilności miejskiej.
• Niskoemisyjna logistyka miejska: strategie i technologie, które pomagają miastom wprowadzać niskoemisyjne rozwiązania logistyczne, na przykład w ścisłych centrach miast.

Dlaczego warto uczestniczyć?
• Panele tematyczne: cztery panele dyskusyjne połączone z prelekcjami ekspertów.
• Możliwości nawiązania kontaktów: możliwość poznania profesjonalistów z branży podczas specjalnego wieczornego spotkania networkingowego.
• Innowacyjne technologie: najnowsze rozwiązania, które mają na celu zdefiniować mobilność miejską na nowo.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy na stronę: www.urbanmobilityflow.pl  lub do bezpośredniego kontaktu pod adresem: info@urbanmobilityflow.pl.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie