Wydarzenia

Triada Augusto Pomorze – Targi Spożywcze

Serdecznie zapraszamy na TARGI Gastronomiczno-Detaliczne. To będzie wielkie święto smaku. Każdy jest mile widziany: kucharze, restauratorzy, hotelarze, smakosze. W ciągu dwóch dni będzie można poznać ogromną gamę produktów gastronomiczno-spożywczych – od renomowanych producentów, także z Włoch. Tradycyjne i znane smaki, jak i oryginalne nowości. Znajdziecie wszystko, co potrzebne do funkcjonowania restauracji, hoteli, barów itp.

I to nie koniec. Będą pokazy gastronomiczne, prezentacje (w tym sprzętu gastronomicznego), warsztaty kulinarne, degustacje. Nikt nie wyjdzie z pustym żołądkiem, ani pustymi rękoma.

Organizatorzy szykują także niespodziankę – w postaci Gościa Specjalnego. Jeszcze nie zdradzają kto to będzie, ale jego nazwisko kulinarni fani dobrze znają.

🔸 Wstęp jest WOLNY dla osób z ZAPROSZENIEM.
🔸 Osoby bez zaproszenia, a prowadzące działalność detaliczną lub gastronomiczną w branży FMCG po wypełnieniu deklaracji wstęp WOLNY.
🔸 Osoby z zewnątrz nieprowadzące działalności, mogą zakupić bilet wstępu przed wejściem w dniu wydarzenia – cena 100 zł.

Zaproszenie można uzyskać od przedstawicieli handlowych lub koordynatorów Triada Augusto Pomorze : Arka Urabana 728 417 790 i Michała Wątróbskiego 606 116 623

Więcej o wydarzeniu
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie