Wydarzenia

TEK.day

Zrobiliśmy wiele, aby TEK.day 2024 Gdańsk nie był podobny ani do ubiegłorocznej edycji, ani do żadnej innej imprezy w Polsce.

Jeśli chodzi o główną część całego spotkania – targi w formule table-top – zmieniliśmy miejsce, przeznaczone na stoiska. Zamiast zbyt ciasnego centrum konferencyjnego, przenieśliśmy się do przestronnej hali targowej, dzięki czemu same stoiska będą większe, przejścia o wiele wygodniejsze, a miejsca na kawę i biznesowe rozmowy będzie pod dostatkiem. Kolejną z punktu widzenie odwiedzających korzyścią jest znacznie większa ilość wystawców, których już obecnie mamy ponad 200.

Część z naszych wystawców znacie już z poprzednich edycji naszych spotkań, jednak wiele z nich to zupełnie nowe firmy. Jak co roku do współpracy zaprosiliśmy dużego dystrybutora komponentów – w zbliżającej się edycji naszym partnerem jest Rutronik – który przyciągnie na TEK.day kilka firm, których w Polsce jeszcze nie widzieliśmy. Innym czynnikiem jest dostępna polityka cenowa wobec wystawców, którzy dzięki temu stanowią mieszankę zarówno największych, międzynarodowych firm, jak i mniejszych graczy, którzy mogą stać się Waszymi cennymi partnerami. Naszym konsekwentnie realizowanym celem jest zaoferowanie odwiedzającym możliwie szerokiego wyboru potencjalnych partnerów tak, aby w jeden dzień byli w stanie rozwiązać wyzwania, związane z budową niezawodnego łańcucha dostaw w przemyśle elektronicznym.

Zrobi się też międzynarodowo. W przeddzień TEK.day Gdańsk 2024, nasza firma będzie współgospodarzem konferencji sygnowanej przez międzynarodową organizację, IPC Day EMS Gdańsk. Będzie to spotkanie osób reprezentujących kluczowe firmy EMS z całej Europy, których będziecie mogli następnego dnia spotkać podczas TEK.day. Wkrótce przedstawimy więcej szczegółów na łamach tek.info.pl

W 2024 mamy też gościa specjalnego, Dieter’a Weiss’a, prowadzącego najbardziej rozpoznawalną i szanowaną firmę analityczną w europejskiej branży EMS, in4ma, blisko współpracującą z europejskimi strukturami IPC. Nasz gość przedstawi najnowsze dane z europejskiego przemysłu EMS, o którym wie chyba wszystko. I uwierzcie mi: spotkanie z Dieterem to nie wykład tylko przeżycie – ogromna ilość konkretnych, ważnych informacji, podana ze sporą dozą humoru. Nie można też zapominać o innych prelegentach, którzy przygotowali dwa ciągi inspirujących wykładów.

Kolejny nowy punkt to prezentacja raportu Dorobek i perspektywy rozwoju przemysłu półprzewodnikowego w Polsce. Ubiegłoroczna zapowiedź nowej inwestycji Intela w Polsce to chyba najważniejsza w ostatnich latach zmiana, która jak wierzymy pozwoli na rozwój nieomal zupełnie nowej w Polsce branży produkcji półprzewodników. O tym napisaliśmy nasz raport, który stworzyliśmy wraz z renomowanymi partnerami, Invest in Pomerania oraz Polską Agencją Inwestycji i Handlu. Raport zaprezentują właśnie nasi patroni, którzy zaproszą też na niezwykle interesujący panel dyskusyjny podczas TEK.day Gdańsk 2024. Warto też wspomnieć, iż patronami TEK.day Gdańsk 2024 są zarówno PAIH, jak i PFR, który zaprezentuje innowacyjną ofertę wsparcia finansowego firm.

Rok 2024 przynosi zupełnie nową odsłonę TEK.day: zróżnicowaną, międzynarodową, z udziałem ważnych dla całego przemysłu elektronicznego partnerów. Właśnie partnerstwo to dla nas kluczowe słowo i po to też organizujemy TEK.day we Wrocławiu i w Gdańsku: abyście spotkali się ze swoimi obecnymi i przyszłymi partnerami.

Na nasze spotkanie zapraszamy wszystkich profesjonalnie związanych z przemysłem elektronicznym.  Wstęp wolny, każdego zapraszamy też na lunch i kawę, prosimy jedynie o wczesną rejestrację na stronie. Widzimy się zaraz po wakacjach, 26 września 2024 na AMBEREXPO w Gdańsku!

 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie