Wydarzenia

TARGI RZECZY ŁADNYCH

Targi Rzeczy Ładnych nad Bałtykiem! Kultowe targi polskiego designu po raz pierwszy w Gdańsku. 13-14 maja w AMBEREXPO debiutuje TRŁ TRÓJMIASTO!

Targi Rzeczy Ładnych to największe i najbardziej prestiżowe targi współczesnego polskiego designu i plakatu. Od 10 lat przyciągają tłumy w największych polskich miastach. A już w maju wielki debiut –  TRŁ odbędą się po raz pierwszy w Trójmieście! Do gdańskiego AMBEREXPO na dwa dni przyjedzie 200 najciekawszych marek i twórców mebli, ceramiki, czy ilustracji. Zapowiada się największe święto nowego wzornictwa i artykułów do wnętrz na północy Polski!

Fenomen Targów Rzeczy Ładnych trwa już 10 lat. Każda edycja wydarzenia przyciąga 8-10 tysięcy fanów dobrego designu, ładnych przedmiotów i oryginalnego stylu życia. Targi słyną ze starannej selekcji wystawców, z prezentowania najciekawszych marek i twórców nagradzanych w Polsce i zagranicą, których można zobaczyć tylko na TRŁ, a także z unikalnej, pełnej pozytywnej energii atmosfery.

 • Kochamy polski design – ten świetnej jakości i ten na każdą kieszeń. Naszą misją jest odkrywanie firm i projektantów, których produktów nie można znaleźć w zwykłych sklepach, a którzy zachwycają pomysłami i świetnym wykonaniem. TRŁ to różnorodność i ocean inspiracji, to unikalna szansa poznać fantastycznych ludzi i wrócić do domu z naprawdę ładnymi, unikalnymi rzeczami oraz głowa pełną pomysłów – mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Ania Pruszyńska i Paweł Stremski. – Chcemy, żeby w Polsce żyło się trochę ładniej. Przez 10 lat odwiedziło nas już ponad 200 tys. osób. Uwielbiamy Trójmiasto, uwielbiamy tutejszą publiczność i od dawna marzyliśmy, żeby zorganizować prawdziwą edycję TRŁ na Wybrzeżu. I udało się! Mamy nadzieję, że TRŁ TRÓJMIASTO! stanie się corocznym świętem polskiego designu w Gdańsku! – dodają twórcy Targów Rzeczy Ładnych.

Co zobaczymy na TRŁ TRÓJMIASTO!?

Na każdej edycji Targów Rzeczy Ładnych można znaleźć ponad 200 wystawców prezentujących się w kilkunastu strefach tematycznych. To połączenie butikowych marek, czołowych projektantek i projektantów oraz fenomenów wnętrzarskiego Instagrama.

 • MEBLE – niezależne polskie manufaktury meblowe, produkujące stoliki, stoły, krzesła, szafki i inne akcesoria z różnych materiałów – drewna, stali, czy plastiku
 • CERAMIKA – hit Targów Rzeczy Ładnych – największa w Polsce strefa ze współczesną ceramiką i porcelaną od najlepszych współczesnych pracowni
 • PRINT – najlepsze nazwiska, tysiące plakatów, ilustracji, kolaży, sitodruków i oryginalnych plakatów retro. Do tego ręcznie tworzone notesy i planery. Raj dla fanów printu.
 • LAMPY – różnorodne współczesne projekty lamp – także te powstające w technice druku 3d
 • AKCESORIA – stylowe akcesoria i ozdoby do wnętrz – te do codziennego użytku, ale też te, które urozmaicają nasze mieszkania i domy od święta.
 • VINTAGE – marki prezentujące meble i elementy wystroju wnętrz z drugiej ręki
 • TEKSTYLIA – selekcja firm i projektów, które tworzą świetnej jakości pościele, poduszki i koce w różnych stylach i z różnych materiałów
 • ROŚLINY I KWIATY – rośliny doniczkowe, kwiaty cięte oraz akcesoria takie jak doniczki i podstawki oraz narzędzia do uprawy roślin
 • WELLNESS I EKO – jedna z największych stref TRŁ – ogromny wybór topowych niezależnych marek tworzących ekologiczne kosmetyki, świece, zapachy, akcesoria do jogi i wszystko, co pozwala dbać o ciało i samopoczucie
 • DZIECKO – wybór najlepszych książkowych wydawnictw dla dzieci
 • BIŻUTERIA I DODATKI – wybór ciekawych marek tworzących współczesną biżuterię i dodatki modowe
 • DELI – lokalne produkty do jedzenia i picia – rzemieślnicze alkohole, miody, oliwy i przetwory

 

Mamaville na TRŁ TRÓJMIASTO! – raj dla dzieci i rodziców!

W targowy weekend 13-14 maja w AMBEREXPO Targom Rzeczy Ładnych będą towarzyszyły znakomite targi Mamaville – najpopularniejsze w Polsce Targi dla Mamy i Dziecka. To jedna z najlepszych w Polsce imprez dla rodziców i dzieci, która prezentuje ponad 60 stoisk z produktami dla najmłodszych oraz zaprasza na trwające cały weekend spotkania i warsztaty związane ze współczesnym rodzicielstwem. Specjalnie na TRŁ TRÓJMIASTO! powstanie mamavillowe miasteczko, gdzie dzieci i rodzice nie będą się nudzić. Program spotkań i najnowsze informacje o tym wydarzeniu znajdą się na stronie www.mamaville.pl.

 • Wspólnie mamy ambicję zbudować największe tego typu wydarzenie na Wybrzeżu i sprawić, żeby raz w roku polski design świętował swoją obecność nad morzem. Ogromnie liczymy, że z nami będziecie i stworzymy nowe ważne miejsce na mapie polskiego designu. A na myśl o wspólnym pięknym wiosennym weekendzie nad morzem już mamy ciarki – to może być coś wspaniałego! Klimat! Ludzie! Miejsce! Nie możemy się doczekać – zachęcają organizatorzy TRŁ.

Zapraszamy już 13-14 maja na największe targi designu w TRÓJMIEŚCIE. Ponad 200 wystawców i 9 stref tematycznych oraz wydarzenia towarzyszące, o których będziemy informować wkrótce. Targi otwierają się w sobotę punktualnie o godz. 11.00. Bilety na wydarzenie będzie kupić online lub w kasach przed wejściem Świętujcie z nami polski design! Niech to będzie najładniejszy weekend tej wiosny w Trójmieście!

____________

 

TRŁ TRÓJMIASTO! – pierwsza edycja nad Bałtykiem!

13-14 maja

AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk

Godz. 11-19

Bilety jednodniowe – koszt 10 zł, dostępne w kasach TRŁ przed wejściem na imprezę i online

Dzieci do lat 12 bezpłatnie

____________

 

Więcej informacji:


https://www.facebook.com/events/558981682917849?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%7D]%7D

targirzeczyladnych.pl

facebook.com/targirzeczyladnych

https://www.instagram.com/targirzeczyladnych/

 

 O Targach Rzeczy Ładnych:

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi niezależnego designu w Polsce. Od 10 lat impreza promuje i przyciąga najlepsze marki, projektantów i ilustratorów, a każdą edycję odwiedza ok. 10 tysięcy osób. Targi Rzeczy Ładnych to wyjątkowa selekcja polskich marek i przegląd najnowszych trendów. Podczas wydarzeń odbywają się liczne wystawy, spotkania i projekty specjalne, a udział w TRŁ stał się ważnym znakiem jakości. TRŁ to także edycje tematyczne, poświęcone m.in. plakatowi i ilustracji (TRŁ PRINT!) oraz ceramice (TRŁ CERAMIKA!). Marka TRŁ to także portal targirzeczyladnych.pl i największe branżowe profile w mediach społecznościowych.

 

Formularz zgłoszeniowy dla wystawców
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie