Wydarzenia

POMORSKIE TARGI AUTOKOSMETYKI

Pomorskie Targi Autokosmetyki 2023 zapraszają 24 czerwca do AMBEREXPO  w sercu Gdańska. W letnią sobotę przestrzeń Hali C zamieni się w królestwo miłośników detailingu  -przyjdź i poznaj najlepsze kosmetyki do samochodów i dowiedz się, jak dbać o swoje auto.
Będzie to wydarzenie dedykowane profesjonalistom i entuzjastom detailingu. Każdy, kto przyjdzie na tę imprezę, będzie miał okazję zapoznać się z najnowszymi trendami, produktami i technikami związanymi z dbaniem o pojazdy i ich pielęgnacją zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
– To jedyna taka okazja, żeby poznać wielu producentów, dystrybutorów i prekursorów branży detailingowej w jednym miejscu i w jednym czasie. To możliwość zobaczenia profesjonalistów przy pracy, poznania branżowych trików i szansa na wzbogacenie swojej wiedzy na panelach tematycznych.
– Chcesz, aby Twój samochód błyszczał z zewnątrz, a w środku wyglądał jak prosto z salonu? Podczas Pomorskich Targów Autokosmetyki dowiesz się jak to osiągnąć!
– To wydarzenie zarówno dla pasjonata jak i amatora dbania o samochód!
– Imprezę poprowadzą Jarek Maznas i Rafał Jemielita – dziennikarze telewizyjni i radiowi oraz ambasadorzy marki Suzuki.
– Pomorskie Targi Autokosmetyki to także atrakcje dla całej rodziny, w tym najmłodszych jej członków. Do Waszej dyspozycji będą symulatory jazdy wyścigowej, konkursy i dmuchańce dla dzieci. Ponadto strefa gastro z Food Truckami.
– Udział w imprezie to również pomoc dla czteroletniej Asi, która boryka się z hipoplazją kciuków. Dzięki aukcji charytatywnej możemy wspomóc ją w walce z chorobą.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie