Wydarzenia

POLFISH 2024 – Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze

POLFISH to jedyne w Polsce targi dedykowane branży rybnej oraz jedne z największych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbędą się w AMBEREXPO w Gdańsku.

To specjalistyczne targi branży rybnej z ponad 30-letnią tradycją. Targi od lat zajmują ważną rolę i miejsce w kalendarzu spotkań branżowych, a od tego roku zostały poszerzone o zakres wszystkich produktów spożywczych.

POLFISH

to doskonała okazja do spotkań, konsultacji, szkoleń, przeglądu trendów sektora przetwórstwa rybnego i spożywczego oraz nawiązania ważnych dla rozwoju firmy kontaktów handlowych. Do odwiedzenia targów zapraszamy właścicieli i menedżerów sklepów i hurtowni spożywczych oraz rybnych, sieci supermarketów, dyskontów, obiektów gastronomicznych i hotelarskich. Szeroka oferta skierowana jest do szefów kuchni, właścicieli restauracji, kierowników sklepów i firm cateringowych.

WYSTAWCAMI TARGÓW

będą czołowi polscy i zagraniczni importerzy ryb i owoców morza, rybnych wyrobów garmażeryjnych i producenci pasz, sprzętu do hodowli, systemów do transportu i przechowywania ryb. Zakres tegorocznych targów POLFISH został poszerzony o produkty spożywcze. Swoją obecność licznie zapowiadają przedstawiciele lokalnych firm. Odwiedzający, będą mogli zapoznać się z szeroką gamą produktów pochodzących
z regionalnych, ekologicznych hodowli, farm, przetwórni, gospodarstw oraz grup rybackich.

Zostań odwiedzającym

POLFISH 2024

to również okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Obecni będą reprezentanci producentów i dystrybutorów maszyn i urządzeń dla przetwórstwa, dostawcy opakowań dla przetwórstwa i firm cateringowych oraz dystrybutorzy największych światowych marek artykułów BHP.

Targi POLFISH to ważne święto branży i miejsce spotkań profesjonalistów. Warto tu być!

Polfish 2023 - Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze Polfish 2023 - Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze Polfish 2023 - Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze Polfish 2023 - Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze

Międzynarodowe Targi Rybne i Spożywcze POLFISH 2024

ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie