Wydarzenia

Gdańskie Targi Szkół Ponadpodstawowych 

Serdecznie zapraszamy na Gdańskie Targi Szkół Ponadpodstawowych, które obędą się 1.04.2023 r. w godzinach 10:00- 15:00 na terenie Centrum Wystawienniczo – Kongresowego AMBEREXPO ul. Żaglowa 11, Gdańsk.

Wydarzenie skierowane jest do uczniów i uczennic z klas ósmych oraz ich rodziców / opiekunów. Celem targów jest zapoznanie młodzieży z ofertą gdańskich szkół ponadpodstawowych i wsparcie w dokonaniu wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej.  

Swoją ofertę zaprezentuje 15 szkół branżowych i 19 szkół ogólnokształcących. Ponadto w specjalnej strefie będzie można porozmawiać z doradcami zawodowymi oraz uzyskać informację na temat zasad tegorocznej rekrutacji.

W programie także debata i gala konkursu Pracodawca Przyjazny Gdańskiej Szkole Zawodowej. Podczas wydarzenia będzie można odwiedzić stoisko dotyczące organizacji Igrzysk Europejskich z zawodach – EuroSkills Gdańsk 2023 a także zajrzeć do wnętrza Mobilnego Centrum Edukacyjnego – nowoczesnej przestrzeń dla osób, które interesują się edukacyjnymi programami europejskimi i najnowszymi technologiami.   

 

Wstęp wolny 

1.04.2023 r. 10:00-15:00  

AMBEREXPO ul Żaglowa 11

Kontakt do organizatora:  

Wydział Rozwoju Społecznego Urząd Miejski w Gdańsku 

Tel. 58 323 67 67 

 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie