Wydarzenia

Gala Pracodawców Pomorza 2024

Pracodawcy Pomorza już teraz zachęcają Państwa do rezerwacji czasu i udziału w zbliżającej się tradycyjnej Gali Pracodawców Pomorza.

Gala od wielu lat wpisuje się w doroczny kalendarz spotkań środowiska gospodarczego z przedstawicielami władz państwowych, samorządowych oraz świata nauki, kultury i mediów. Podczas Gali odbędzie się wręczenie nagród w konkursie POMORSKI PRACODAWCA ROKU 2023.

Celem gali jest coroczne wyłanianie liderów pośród pomorskich przedsiębiorców, którzy osiągając dobre wyniki finansowe i gospodarcze przestrzegali zasad etyki i społecznej odpowiedzialności zapewniając pracownikom odpowiednie warunki pracy i możliwości rozwoju.

Wręczone będą również tradycyjne nagrody specjalne, w tym m.in. „ZŁOTY OXER”, „PRIMUM COOPERATIO”, „NEGOTIUM PRO CULTURA”, „PORTA IN POSTERUM”.

Koszt jednoosobowego zaproszenia wynosi 500 zł (netto). Cena zaproszenia obejmuje: serwowaną kolację z winem, muzykę na żywo + DJ, tańce, drobny upominek. Gościom towarzyszyć będzie Gość Specjalny – Marcin Prokop oraz orkiestra z wybitnymi solistami.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Gala obędzie się 7.06.2024r. (piątek), o godz. 19:00 w AMBEREXPO.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie