Wydarzenia

Festiwal Dobrego Porodu

Festiwal Dobrego Porodu już 2 grudnia! 

To jedyne takie wydarzenie w Trójmieście! Już w sobotę 2 grudnia w AmberExpo odbędzie się Festiwal Dobrego Porodu. Zapraszamy kobiety w ciąży, ich partnerów, rodziny, przyjaciół, a także świeżo upieczonych rodziców na dzień pełen wartościowych, edukacyjnych atrakcji i nie tylko. Organizatorami eventu są: Szkoła Rodzenia Supermama oraz Pracownia Marzeń.

Festiwal Dobrego Porodu to nic innego jak konferencja edukacyjna dla przyszłych rodziców. Podczas całego dnia wykładów i warsztatów, przygotujesz się do porodu oraz dowiesz się wielu przydatnych informacji dla rodziców maluszków od takich specjalistów jak m.in.: położne, fizjoterapeutka dziecięca i uroginekologiczna, ratownik medyczny, instruktorka chustonoszenia, ekspertka ds. ćwiczeń kobiet w ciąży, czy konsultantka ds. snu dziecka! Ponadto oprócz możliwości zdobycia wiedzy teoretycznej i praktycznej, kobiety w ciąży będą mogły skorzystać także z bezpłatnych badań KTG (od 35. tygodnia ciąży), oraz masażu refleksologicznego stóp.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie również strefa targowa, gdzie przedstawiciele firm z branży ciążowo-dziecięcej przedstawią swoje produkty i specjalne oferty dla uczestników. Na koniec eventu, zapraszamy także na losowanie atrakcyjnych nagród.

Z nami przygotujesz się do tej ważnej roli rodzica. Do zobaczenia 2 grudnia!

Bilety oraz szczegółowy program wydarzenia znajdziesz na stronie: https://targi.supermama.expert/

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie