Wydarzenia

EuroSkills Gdańsk 2023​

Kategoria: 2023

EuroSkills Gdańsk 2023 to ósma edycja odbywającego się co dwa lata konkursu EuroSkills – największego w Europie wydarzenia związanego z kształceniem zawodowym i doskonaleniem umiejętności.

Odbywający się co dwa lata i organizowany przez WorldSkills Europe wraz z 32 krajami członkowskimi, EuroSkills gromadzi setki młodych profesjonalistów z krajów całej Europy, którzy rywalizują o szansę zostania najlepszym w Europie w wybranej przez siebie umiejętności.

EuroSkills Gdańsk 2023 powita 600 wykwalifikowanych młodych profesjonalistów w wieku poniżej 25 lat z 32 krajów, aby wziąć udział w konkursach i pokazach w 43 różnych umiejętnościach i zawodach. Spodziewanych jest około 100 000 uczestników wydarzenia z całej Polski i zagranicy.

Plan wydarzenia

VIII Konkurs EuroSkills odbędzie się w Gdańsku w 2023 roku w dniach od 5 do 9 września. Ceremonia Otwarcia odbędzie się 5 września w Polsat Plus Arena Gdańsk.Konkurs będzie trwał trzy dni, od 6 do 8 września w AMBEREXPO Gdańsk).

Ceremonia Zamknięcia odbędzie się 9 września w Polsat Plus Arena Gdańsk.

Miejscem organizacji EuroSkills Gdańsk 2023 będzie Polsat Plus Arena Gdańsk oraz AMBEREXPO – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Gdańsku

EuroSkills EuroSkills euroskills2023

Euroskills 2023

Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie