Wydarzenia

EDU OFFSHORE WIND

I Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND odbędą się 14-15.03.2023 w hali AMBEREXPO w Gdańsku. To pierwsze na taką skalę wydarzenie poświęcone morskiej energetyce wiatrowej w Polsce.

Młodzi ludzie i studenci planujący swoją karierę w sektorze offshore będą mogli nie tylko spotkać się z przedstawicielami firm budujących farmy wiatrowe na Bałtyku, ale także zobaczyć z bliska elementy wiatraków. EDU OFFSHORE WIND 2023 to wydarzenie finałowe, poprzedzone programem edukacyjnym prowadzonym w szkołach ponadpodstawowych woj. pomorskiego od listopada 2022 do marca 2023.

 

I Edukacyjne Targi Kariery EDU OFFSHORE WIND to wydarzenie, które będzie świętem edukacji i kompetencji w sektorze morskiej energetyki wiatrowej w Polsce.

Dla młodzieży szkół ponadpodstawowych przygotowaliśmy bogaty program zwiedzania poszczególnych stoisk i wysp tematycznych, liczne warsztaty i panele tematyczne.

Dla rodziców zatroskanych o przyszłość swoich dzieci – specjalny panel prowadzony przez doświadczone pedagożki.

Dla studentów targi będą okazją do poznania czołowych firm działających w sektorze MEW.

Goście branżowi znajdą w programie debaty i panele dyskusyjne dotyczące bieżącej sytuacji w sektorze morskiej energetyki wiatrowej w różnym ujęciu.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących programu targów EDU OFFSHORE WIND: AGENDA

 

 

EDU OFFSHORE WIND 2023

Więcej szczegółowych informacji...
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie