Aktualności

Targi Rzeczy Ładnych już w ten weekend

Trójmiasto w końcu się doczekało! Targi Rzeczy Ładnych w końcu zawitają nad morze. Już 13 i 14 maja w gdańskim AMBEREXPO odbędzie się jedna z największych imprez poświęconych polskiemu dizajnowi. Ponad 220 wystawców, którzy oferują m.in. meble, plakaty, tekstylia, ceramikę czy rośliny. Wydarzenie będzie czynne w godz. 11-19, a bilety – które można nabyć tutaj –  kosztują 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w czasie jego trwania.

Targi Rzeczy Ładnych przez dekadę stały się naprawdę rozpoznawalną marką, która rokrocznie przyciąga tłumy w Warszawie. Nie dziwi więc, że w ostatnich latach organizatorzy postanowili ruszyć z tym projektem w trasę. Tym razem także do Gdańska. Dodatkową atrakcją będą targi Mamaville, które powiększą liczbę stoisk do 260. Wielu wystawców pojawi się na TRŁ po raz pierwszy, a spora część z nich pochodzi z Trójmiasta.

Misją organizatorów jest odkrywanie firm i projektantów, których produktów nie można znaleźć w zwykłych sklepach, a którzy zachwycają pomysłami i świetnym wykonaniem. Jak mówią, TRŁ to ocean inspiracji i szansa, żeby wrócić do domu z naprawdę ładnymi, unikalnymi rzeczami oraz głową pełną pomysłów.

Stoiska podczas TRŁ w AMBEREXPO zostaną podzielone na 11 stref tematycznych: meble, ceramika, plakaty i ilustracje, lampy, tekstylia, vintage, kosmetyki i produkty wellness, akcesoria, biżuteria, książki i zabawki dla dzieci oraz deli, czyli marki spożywcze.

Same stoiska to jednak nie wszystko. Targi Rzeczy Ładnych to także spotkania. W sobotę o godz. 12.30 uczestnicy będą mogli spotkać się z Danutą Olędzką, architektką, która współtworzyła zespół projektujący osiedle Przymorze, a o 14 Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na spotkanie z architektem Jakubem Szczęsnym  o wpływie designu na społeczeństwo i nasze otoczenie.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie