Aktualności

PowerConnect Expo 2025 czyli pierwsze energetyczne targi w Gdańsku

Pierwsza edycja Targów Energetycznych POWER CONNECT EXPO 2025 odbędzie się w Gdańsku, w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym AMBEREXPO, w dniach 26-27 marca 2025 roku.

POWER CONNECT EXPO będzie prawdziwie energetycznym świętem, które zjednoczy najważniejszych graczy branży prezentując najnowsze trendy, technologie oraz umożliwiając nawiązanie kluczowych kontaktów biznesowych.

– O energetyce myśleliśmy od pewnego czasu i zauważyliśmy niszę na rynku targowym, mianowicie brak budowania łańcucha dostaw. Wraz z zespołem tworzącym targi zaczęliśmy zastanawiać się czy nie jest obszar, który powinniśmy zaproponować naszym klientom jako to miejsce, w którym mogą się spotkać z małymi i średnimi przedsiębiorcami, inwestorzy, generalni wykonawcy, dostawcy towarów, czy przedstawiciele sektora IT, po to, by poznać swoje wymagania i oczekiwania i nawiązać relacje biznesowe i to był ten impuls, który przekonał nas do tego przedsięwzięcia – mówi Andrzej Bojanowski, prezes Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.

Pozostała treść artykułu oraz wideo z prezesem MTG SA na gospodarkamorska.pl

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie