Aktualności

Pierwsze Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO

Wydarzenie jest skierowane do pacjentów i osób poszukujących usług medycznych.  Od oferty uzdrowiskowej, medical & spa, stomatologii, po leczenie otyłości i możliwości rehabilitacji pocovidowej. Oferta targów jest wzbogacona o odbywające się równolegle konferencje turystyki medycznej oraz spotkania pacjentów i specjalistów związanych z bariatrią – Mega-Info-CHLO-Spot.

Targi Curatio są również miejscem promocji dla firm i placówek obecnych na rynku medycznym oraz propagowania turystyki medycznej. Targi umożliwiają spotkanie środowiska turystycznego z medycznym, klinik i pacjentów usługodawców i klientów, podmiotów z rynku krajowego i międzynarodowego.

Wstęp na Curatio jest bezpłatny. Targi równocześnie będą odbywały się online, na specjalnie przygotowanej nowoczesnej platformie. Platforma daje możliwość udziału w wydarzeniu odwiedzającym i wystawcom z zagranicy, którzy nie mogą być obecni na targach stacjonarnie. Szczegóły i rejestracja dostępne na stronie internetowej curatio.pl.

Organizatorzy i partnerzy w ramach przygotowanych wydarzeń towarzyszących – konferencji turystyki medycznej, rehabilitacji pocovidowej i Mega-Info-CHLO-Spot zapewniają solidną porcję wiedzy od czołowych ekspertów z Polski i Świata. Mega-Info-CHLO-Spot to spotkanie edukacyjne i integracyjne z możliwością wymiany doświadczeń między pacjentami na różnym etapie leczenia otyłości oraz specjalistami chirurgicznego leczenia otyłości w Polsce.

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio odbędą się w dniach 23-24 września 2022 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku. Wstęp po wcześniejszej rejestracji na stronie www jest bezpłatny.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie