Aktualności

Owocne spotkanie Rady Programowej BALTEXPO 2023

We wtorek, 4 lipca, odbyła się kolejna Rada Programowa BALTEXPO 2023. Widać, że to Targów coraz bliżej, ponieważ zarówno program, promocja wydarzenia oraz harmonogram konferencji coraz bardziej się krystalizują.

Przede wszystkim podczas podczas trzeciego zebrania Rady Programowej, że udało się wykrystalizować wspólną, zadowalającą dla wszystkich drogę dla BALTEXPO. Nie tylko na ten rok, ale – wydaje się – że i na kolejne edycje.

Rada zwróciła uwagę na świetnie wykonaną pracę zwłaszcza w kontekście PR-owym, ale też nie miała zastrzeżeń do tego, w jakim kształcie i na jakim etapie są obecnie przygotowania do jesiennej imprezy.

Istotnym punktem wtorkowego spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie ramowego programu Konferencji, którą BALTEXPO przygotowuje wspólnie z Forum Okrętowym, Związkiem Miast i Gmin Morskich, Deloitte, Krajową Izbą Gospodarki Morskiej, Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego, DNV, Fundacją Kazimierza Pułaskiego, Pracodawcami Pomorza, Politechniką Morską w Szczecinie czy Związkiem Małych Portów.

Inną ważną poruszoną kwestią były Złote Kotwice, które mają być przyznane w następujących kategoriach: Przemysł Okrętowy, Off-Shore, Infrastruktura, Militaria, Innowacja oraz Osobowość Gospodarki Morskiej. Zbieranie zgłoszeń startuje 10 lipca i potrwa do 31 sierpnia. Następnie – od 1 do 20 września – kapituła będzie miała czas na wyłonienie zwycięzców, którzy muszą być znani do 30 września.0

  1. Międzynarodowe Targi i Konferencje BALTEXPO odbędą się w dniach 10-12 października w AMBEREXPO.
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie