Aktualności

Nowe połączenia lotnicze do Gdańska w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego

Brytyjska linia lotnicza Jet2.com uruchamia świąteczne połączenia do Gdańska. Znany w Europie Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku, odnosi sukcesy i przyciąga turystów!

Z przyjemnością ogłaszamy, że sezonowe, świąteczne połączenia do Gdańska uruchamia brytyjska linia lotnicza Jet2.com! Zapraszamy Brytyjczyków oraz Polaków mieszkających na wyspach do odwiedzenia naszego pięknego Jarmarku Bożonarodzeniowego w Gdańsku. Połączenia z Wielkiej Brytanii cieszą się ogromnym zainteresowaniem pasażerów, dlatego Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy wyszedł naprzeciw ich oczekiwaniom. Loty do Gdańska będą wykonywane dwa razy w tygodniu w przedświątecznym okresie od 29 listopada do 23 grudnia. Bilety są już w sprzedaży na jet2.com.

W 2022 roku Gdański Jarmark został nominowany jako jedyny w Polsce do konkursu European Best Christmas Market 2022. Dzięki wsparciu ponad 48 tysięcy oddanych głosów internautów zajął drugie miejsce, wyprzedzając wiele bożonarodzeniowych jarmarków w Europie. Najwięcej osób głosujących w tym konkursie pochodziło z Wielkiej Brytanii – prawie 33 %. Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupu biletów lotniczych na Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku, który odbędzie się w terminie 22.11.2024 – 23.12.2024.

WWW: bożonarodzeniowy.pl
FB: @jarmarkbozonarodzeniowygdansk
INSTAGRAM: @jarmarkbozonarodzeniowy

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie