Aktualności

Niemal półtora tysiąca miłośników włóczki

Pierwsze w Trójmieście Targi Włóczek i Akcesoriów Dziewiarskich, które 6 maja odbyły się w AMBEREXPO, zakończyły się sukcesem. Naszą przestrzeń odwiedziło niemal półtora tysiąca miłośników i miłośniczek dziewiarstwa.

Robienie na drutach pomaga rozwijać zdolności manualne i wspomaga kreatywność. Jednocześnie jest to doskonały sposób na relaks i obniżenie poziomu stresu. Dzierganie to dobry sposób na spędzanie czasu z ludźmi. To świat pełen cudownych osób, z które dzielą pasję, wymieniają się inspiracjami, uczą się od siebie nawzajem.

To wszystko okazało się prawdą. Dziewiarska impreza przyciągnęła do AMBEREXPO dokładnie 1350 osób. Uczestnicy mogli nie tylko zakupić różnego rodzaju włóczki i akcesoria dziewiarskie, ale też już gotowe wyroby – chociażby odzież.

Uczestnicy targów mogli spotkać i skorzystać z oferty wiodących sprzedawców włóczek i akcesoriów dziewiarskich. W szerokiej ofercie włóczek o różnych składach i cudownych kolorach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Była to także świetna okazja dla tych, którzy swoją przygodę z włóczką mają dopiero w planach. Doświadczenie wystawców z pewnością pomogło podjąć odpowiednie decyzje i ułatwiło zrobienie pierwszego oczka.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie