Aktualności

Nagroda Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji dla MTG

 

Za nami uroczysta gala finałowa XI edycji akcji „Nie ma przyszłości bez przedsiębiorczości”, której organizatorem jest Dziennik Gazeta Prawna. Z dumą możemy ogłosić, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, którą przedstawiciele Międzynarodowych Targów Gdańskich Prezes Andrzej Bojanowski oraz Wiceprezes Paweł Orłowski odebrali podczas finału akcji w Warszawie.

To ogromne wyróżnienie dla naszej firmy i potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwijanie szkolnictwa branżowego w Polsce. Nagroda jest dowodem uznania za wsparcie rozwoju edukacji zawodowej. Dziękujemy Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji za dostrzeżenie naszych działań. To niezwykle inspirujące i motywujące wyróżnienie, które dodaje sił do dalszego działania. Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej podróży – razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

Nagroda została przyznana za jeden z flagowych tytułów AmberExpo w 2023 roku, czyli EuroSkills, który w dniach 5-9 września gościł na terenach MTG, przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku na przestrzeni około 53 tys. m2.  W konkursie udział wzięło niemal 600 zawodników z 32 krajów. O tytuły Mistrza Europy konkurowano w 43 dyscyplinach m.in. meblarstwie, florystyce, piekarstwie czy mechanice samochodowej.

Podczas gali odbyły się również panele dyskusyjne. Rozmowa 2 na 1 na temat Nie ma przyszłości bez sztucznej inteligencji w przedsiębiorczości swoje spojrzenie przedstawił Wiceprezes MTG Paweł Orłowski. Drugim rozmówcą był dr hab. Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, a moderatorem Krzysztof Berenda, dyrektor warszawskiej redakcji RMF FM.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie