Aktualności

Konferencja „Obudź się” w AMBEREXPO

Konferencja „Obudź się” w AMBEREXPO

W sobotę, 11.06 będziemy gościć ekspertów Heksagon PRO oraz wszystkich, których interesuje tematyka rozwoju osobistego. To będzie dzień pełen inspiracji i motywujących spotkań!

Czy wiesz, co motywuje nas do działania? Poza dobrym nastawieniem i określonym celem, to wsparcie naszego otoczenia pomaga nam podejmować wyzwania w naszym życiu. Aby wprowadzić zmiany i realizować swoje cele, kluczowe jest zadbanie o odpowiednich ludzi wokół, którzy zainspirują nas i dodadzą siły do walki o lepsze jutro. I właśnie dlatego powstała rozwojowa Konferencja „Obudź się!”, która pozwoli Ci otoczyć się właśnie takimi osobami.

Każdy z nas chce coś w życiu zmienić, ale nasze automatyczne nawyki często nam to uniemożliwiają. Jesteśmy przyzwyczajeni do pewnych schematów, których zmiana nie należy do najłatwiejszych. Nawet jeśli nasze automatyczne zachowania nas irytują czy frustrują, to wciąż łatwiej nam podejmować działania, do których przywykliśmy i które stały się po prostu wygodne.

W tym miejscu warto się zastanowić, na czym nam bardziej zależy? Na prostych i łatwych mechanizmach, które nas nie wspierają, czy jednak na wspierających nawykach, które pozwolą żyć tak, jak chcemy, i realizować swoje plany? Dołącz do Konferencji, która da Ci siłę, będącą olejem napędowym w Twoim rozwoju. Chcemy pomóc Ci naładować baterie dobrą energią, tak aby każda decyzja i zmiana w Twoim życiu była wyzwaniem, a nie barierą. Wyłączmy razem naszego autopilota za pomocą rozwoju osobistego!

Więcej o wydarzeniu: https://bit.ly/3mAOifX

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie