Aktualności

Jarmark św. Dominika – spotkanie z mieszkańcami Głównego Miasta

We wtorek, 30 maja, odbyło się spotkanie przedstawicieli AMBEREXPO z mieszkańcami Głównego Miasta. Tematem wydarzenia był Jarmark św. Dominika. Mieszkańcom przedstawiono plany związane z imprezą, a także wysłuchano – i odnotowano – ich uwagi oraz sugestie.

Z ramienia AMBEREXPO na spotkaniu pojawili się Dorota Solochewicz (Project Manager JŚD), Oktawian Niemczyk (zespół JŚD), Wojciech Jarocki (z-ca dyrektora operacyjnego MTG) oraz Patryk Gochniewski (rzecznik prasowy). Ponadto przy stole zasiedli Maximilian Kieturakis (przewodniczący zarządu dzielnicy Śródmieście) oraz Agata Lewandowska (Miejska Inżynier Ruchu).

Spotkanie odbyło się w Instytucie Kultury Miejskiej. Przedstawiciele AMBEREXPO opowiedzieli o planach związanych z Jarmarkiem św. Dominika, który odbędzie się między 22 lipca a 13 sierpnia. Szybko jednak spotkanie przeszło w rozmowę, podczas której mieszkańcy Głównego Miasta zgłaszali swoje obawy, sugestie oraz uwagi. Wszystko to zostało odnotowane przez PM-a imprezy i zostanie gruntownie przeanalizowane, aby w kolejnych edycjach jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców.

W środę, 31 maja, zaplanowane jest spotkanie z mieszkańcami Starego Miasta, które odbędzie się w Muzeum Bursztynu o godz. 17.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie