Aktualności

InfoShare już 24 i 25 maja w AMBEREXPO

Już 24 i 25 maja będziemy gościć kolejną edycję konferencji InfoShare. Na dwa dni AMBEREXPO zamieni się miejsce poświęcone największej tego typu imprezie w tej części Europy. Biznes, nowe technologie, startupy – to wszystko już po raz siedemnasty w Gdańsku.

Organizatorzy zapewniają, że uczestników czeka solidna dawka wiedzy o Web 3.0 i Tech4Good, a także innowacje technologiczne, trendy w biznesie oraz digital marketingu. W trakcie dwóch dni konferencji eksperci z całego świata będą omawiać zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu, Web 3.0, Tech4Good oraz programowania.

Nie zabraknie również tematów związanych z Tech4UA oraz ekosystemem startupów w Ukrainie. Tegoroczna edycja to kompendium wiedzy na temat inwestowania, skutecznych sposobów zwiększania sprzedaży, studium najciekawszych wdrożeń technologicznych gigantów oraz innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez setki startupów z całego świata.

Poza wystąpieniami uczestnicy konferencji będą mogli także przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez startupy i wystawców na Expo.

InfoShare to największa konferencja technologiczna w Europie środkowo-wschodniej. Jest ekosystemem, w którym nowe technologie łączą się z biznesem. Co roku do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników. Wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy.

To solidna dawka wiedzy i biznesu – kilkuset czołowych prelegentów z całego świata, blisko dwustu wystąpień i warsztatów, kilka scen tematycznych każdego roku.

Flagowe wydarzenie Infoshare to także szereg imprez towarzyszących, będących okazją do nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń biznesowych. Konferencja to idealne miejsce dla firm na wczesnym etapie rozwoju. Dedykowane narzędzie do Matchmakingu pozwala umawiać indywidualne spotkania z inwestorami i nawiązywać ważne biznesowe relacje.

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie konferencji.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie