Aktualności

Głosuj na Gdańsk!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku 2022 / fot. Karolina Misztal

Gdański Jarmark Bożonarodzeniowy może zostać najlepszym w Europie. Jako jedyny w Polsce został nominowany w konkursie o tytuł „European Best Christmas Market 2022”, organizowanym przez European Best Destination!

Piękny, magiczny, nastrojowy, bajkowy… To tylko niektóre określenia, których z powodzeniem można użyć wobec Gdańska. Teraz jest okazja, aby to potwierdzić! Właśnie ruszyło internetowe głosowanie. Twój głos ma znaczenie!

Zagłosuj->>  

Gdańsk znalazł się w doskonałym towarzystwie dwudziestu najpiękniejszych europejskich jarmarków. O tytuł tego najlepszego walczą świąteczne targi z czołowych europejskich miast. Przypomnijmy w 2019 r.  jarmark w Gdańsku stanął na podium tego konkursu.

Głosować można poprzez portal  www.christmas.ebdest.in  do 8 grudnia 2022. Codziennie wolno oddawać jeden głos z jednego IP.

 O Jarmarku

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku 2022 / fot. Karolina Misztal

Jarmark Bożonarodzeniowy, zlokalizowany w historycznym centrum pięknego Gdańska jest jak bajka. Urzeka turystów i mieszkańców Trójmiasta. Wyjątkową atmosferę tworzy przede wszystkim oryginalna, budująca klimat scenografia.

Pierwsze skrzypce w jarmarkowej scenerii gra atmosfera radości, miłości i świątecznej magii doprawiona wyjątkową orkiestrą niepowtarzalnych zapachów, smaków, dźwięków i kolorów.

Ten wyjątkowy czas, pełen uroku i przyjaznych chwil potrwa do 23 grudnia.

Na czas Jarmarku uliczki historycznego centrum Gdańska zamieniły się w świąteczne miasteczko. Klimatyczne dekoracje, stoiska z nietuzinkowymi produktami i bogaty program artystyczny, sprawiają, że świąteczna atmosfera unosi się w Gdańsku od pierwszego śniegu.

Na jarmarku gości 155 stoisk oferujących niepowtarzalne upominki, dekoracje i smakołyki. Nie zabrakło produktów regionalnych tworzonych na bazie skrzętnie przechowywanych rodzinnych receptur: unikatowego rękodzieła, dekoracji do domu, naturalnych kosmetyków, ciepłych zimowych akcesoriów i rozgrzewających przypraw.

Wizyta na Jarmarku Bożonarodzeniowym to dla gdańszczan, turystów z Polski i całego Świata obowiązkowy punkt przedświątecznych przygotowań. W klimatycznym otoczeniu, przy dźwiękach kolęd, nie sposób nie poczuć wzajemnej bliskości i ciepła nadchodzących świąt.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku gra niewątpliwie pierwsze skrzypce!

Liczymy na Twój głos! Razem wygrajmy ten konkurs!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku 2022 / fot. Karolina Misztal

Najważniejsze informacje:
Jarmark Bożonarodzeniowy – 18 listopada-23 grudnia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zbrojowni – 2-23 grudnia

Lokalizacja:

Targ Węglowy, ulica Bogusławskiego, ulica Tkacka, Dziedziniec Forum

Gdańsk, Poland

Stoiska dostępne dla zwiedzających:
niedziela – czwartek 12.00-20.00,

piątek – sobota 12.00-21.00

WWW: bożonarodzeniowy.pl
FB: facebook.com/jarmarkbozonarodzeniowygdansk
INSTAGRAM: instagram.com/jarmarkbozonarodzeniowy/
TIK TOK: @gdansk_bozonarodzeniowy

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie