Aktualności

Gala konkursu Amberif Selection

Z przyjemnością informujemy, że w piątkowy wieczór, 24 marca, w Muzeum Bursztynu odbyła się gala konkursu Amberif Selection na najlepszy produkt targów, który towarzyszył gdańskim Targom Bursztynowym od 1995 roku. Tegoroczna edycja konkursu miała na celu wyróżnienie najlepiej zaprojektowanej i mistrzowsko wykonanej biżuterii z zastosowaniem bałtyckiego bursztynu oraz promocję ponadstandardowych rozwiązań użytkowych, technologicznych i stylistycznych.

Nagrodę Międzynarodowych Targów Gdańskich SA otrzymał Arkadiusz Wolski za naszyjnik „Sfera”. Produkt ten został doceniony za innowacyjną i odważną biżuteryjną formę oraz spektakularne podkreślenie jego geometrii i przestrzenności.

Natomiast nagrodę ufundowaną przez ministra rozwoju i technologii otrzymał Dariusz Zarański – Zarański Design za naszyjnik „Earth”. Autora biżuterii wyróżniono za nowoczesną formę oraz wyważone i subtelne proporcje dekoracji, nawiązujące do struktury i barw bałtyckiego bursztynu.

Ponadto, przyznano dwa wyróżnienia. Pierwsze trafiło do firmy Marcin Wesołowski NAC Amber za naszyjnik „Shine Like A Star”, a drugie do duetu Tomasz Kargul & Monika Błaszkowska za komplet biżuterii: broszkę, kolczyki i pierścień.

Jesteśmy niezmiernie dumni z poziomu prezentowanych produktów i uważamy, że tegoroczna edycja konkursu Amberif Selection była niezwykle udana. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym i już teraz z niecierpliwością oczekujemy na kolejną edycję konkursu.

GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION GALA NAGRODY AMBERIF SELECTION
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie