Aktualności

Forum Branży Eventowej

18 stycznia 2023 w EXPO XXI w Warszawie odbyło się Forum Branży Eventowej FBE 2023. Eventy to jeden z najważniejszych elementów dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw i miejscowości. Nie do przecenienia jest także ich rola w integrowaniu i motywowaniu zespołów. Dlatego właśnie nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu, które od lat przyciąga marketingowców, HR’owców, handlowców oraz profesjonalistów w branży incentive i event marketingu.

Na naszym stoisku nie tylko przedstawialiśmy Państwu możliwości, jakie oferuje przestrzeń AMBEREXPO, ale po raz pierwszy publicznie zaprezentowaliśmy wirtualny spacer po naszych halach.

FBE 2023 to największe spotkanie ludzi związanych z realizacją wydarzeń, bogaty program merytoryczny i 129 wystawców. Na dwóch scenach wystąpiło aż 43 ekspertów.

W sumie swoją wiedzą podzieliło się 30 branżowych autorytetów i osobowości, wśród nich: Michał Woroch – wheelchairtrip, Krzysztof Celuch, Bartosz Bieszyński, Paweł Lewicki, Dariusz Maciołek, Dominik Górka, Magdalena Kondas, Barbara Świderska, Michał Kozak, Magdalena Maciejewska, Joanna Cendrowska, Tomasz Cieślak, Rafał Krzycki, Wojciech Cłapiński, Dominik Borek, Paulina Kołodziejczyk, Andrzej Hulewicz, Michał Kalarus, Łukasz Adamowicz, Jacek Caputa, Davide Odella, Paweł Jabłoński, Jarosław Jabłoński, Włodzimierz Wolski, Pawel Mamcarz, Dawid Walas, Adam Tecław, Ina Gladii, Rafał Marek, Alina Dybaś, Grażyna Grot-Duziak, Katarzyna Szełemej-Pobożniak, Konrad Wielgórski, Zuzanna Sprycha. Program sceny głównej poprowadzili: Aleksandra Szwed i Krzysztof Łobodziński – Konferansjer, a na małej scenie nad całością panował Mariusz Rusin.

Misją Forum Branży Eventowej (FBE) jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

W trakcie edycji 2023 FBE omówione zostały zastosowanie wydarzeń w działaniach marketingowych, public relations oraz w zakresie polityki HR. Analizie i ocenie poddana została obecna sytuacja na rynku wydarzeń. Tradycyjnie już została podjęta próba prognozy trendów na najbliższą przyszłość. Podczas wydarzenia pojawiły się wystąpienia związane z realizacjami online. Kluczowym zagadnieniem tegorocznego programu była VUCA oraz miejsce wydarzeń w świecie zdominowanym przez social media. Uczestnicy rozmawiali również o odpowiedzialności energetycznej oraz zrównoważonym rozwoju w eventach.

Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej już po raz drugi zakończyła się galą finałową Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej!

W wydarzeniu rokrocznie biorą udział agencje eventowe, agencje marketingowe, agencje PR, klienci końcowi, agencje incentive travel, wedding plannerzy. Eventy są kluczowe dla działań wizerunkowych i sprzedażowych przedsiębiorstw i miejscowości. Nie do przecenienia jest także ich rola w integrowaniu i motywowaniu zespołów.

Forum Branży Eventowej FBE to ogromna dawka wiedzy, wyjątkowe źródło inspiracji oraz możliwość spotkania się z ludźmi z branży na żywo. Nawiązywanie nowych relacji biznesowych jest podstawą w naszej działalności, a takie wydarzenia są do tego wspaniałą okazją. Dziękujemy za wszystkie spotkania, to dzięki rozmowie z Państwem możemy jeszcze lepiej realizować nasz nadrzędny cel – organizować wydarzenia na najwyższym poziomie.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie