Aktualności

Exotic Fest odwiedził Gdańsk

Exotic Fest Exotic Fest Exotic Fest Exotic Fest Exotic Fest

W Gdańsku odbył się niezwykły festiwal, który przyciągnął wielu mieszkańców miasta. W hali wystawienniczej „A” w AmberExpo zorganizowano wydarzenie, na którym można było zobaczyć wiele egzotycznych okazów, nie tylko zwierząt, ale także roślin.

Wśród wystawców pojawiło się wielu hodowców z Polski i Europy, którzy zaprezentowali swoje egzotyczne zwierzęta, takie jak gady, płazy, ryby, mięczaki czy owady. Nie zabrakło także szerokiej gamy roślin z różnych zakątków świata. Festiwal przyciągnął nie tylko pasjonatów fauny i flory, ale także osoby zainteresowane zakupem egzotycznych zwierząt oraz akcesoriów z nimi związanych.

Wśród gadżetów, które można było nabyć na festiwalu, były nie tylko koszulki, czapki i plecaki, ale także piękna biżuteria oraz gabloty z preparowanymi zwierzętami w aranżacjach klasycznych i artystycznych. W trakcie wydarzenia można było również zasięgnąć informacji na temat hodowli egzotycznych zwierząt oraz porad dotyczących opieki nad nimi.

Dla wielu uczestników festiwalu egzotyki, jednym z najważniejszych elementów była możliwość znalezienia sobie wymarzonego zwierzaka. W tym celu organizatorzy zaprosili hodowców i handlarzy, którzy oferowali egzotyczne zwierzęta w różnych kategoriach cenowych, takie jak pająki, jaszczurki czy kameleoniki. Dla tych, którzy już posiadają egzotyczne zwierzęta, na festiwalu można było nabyć także niezbędne akcesoria i wyposażenie potrzebne do opieki nad nimi.

Festiwal egzotyki w Gdańsku okazał się być świetną okazją do zobaczenia rzadkich i niezwykłych okazów zwierząt i roślin, jak również do zdobycia cennych informacji dotyczących ich hodowli i opieki. Wielu uczestników wydarzenia było zachwyconych bogactwem wystawionych okazów oraz szeroką ofertą akcesoriów i wyposażenia związanego z opieką nad egzotycznymi zwierzętami.

@amberexpo Krótka wycieczka po targach Exotic Fest, które odbyły się w AmberExpo. W tym wydarzeniu miłośnicy egzotycznych zwierząt i roślin mieli szansę zobaczyć wiele interesujących gatunków...🐍🦎🐢🐊 #AmberExpo #Targi #exoticfest #wartotubyć #egzotycznezwierzę #egzotyka #gdansk #gdanskpoland ♬ Jungle Vibes - 윤새 (Yunsae)
Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie