Aktualności

Bądźmy razem tego lata. Bądźmy razem na Jarmarku św. Dominika!

Przez trzy wakacyjne tygodnie, w samym sercu Gdańska, odbędzie się jedna z najpopularniejszych i najstarszych imprez plenerowych o charakterze handlowo-rozrywkowym w Europie – Jarmark Świętego Dominika.

Do współtworzenia naszego radosnego, różnorodnego i kolorowego święta zapraszamy wystawców. Jeszcze tylko do 12.06 prowadzony jest system rejestracji zgłoszeń do uczestnictwa w Jarmarku Św. Dominika. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia: https://zostanwystawca.jarmarkswdominika.pl/

762 edycja Jarmarku to tradycja wymieszana z nowoczesnością, niepowtarzalny klimat, najlepsi polscy rzemieślnicy, twórcy i kolekcjonerzy, oryginalna kuchnia regionalna i międzynarodowa przyciąga co roku do Gdańska turystów z kraju i zagranicy. Niepowtarzalna atmosfera w wyjątkowej historycznej przestrzeni, komfort zakupów, atrakcyjna ekspozycja stoisk, różnorodne strefy odpoczynku i bogaty program artystyczny stanowią najmocniejszą stronę naszego wydarzenia. Naszego, bo tworzymy je razem. Mieszkańcy, instytucje kultury, kupcy, artyści i gastronomicy. Dlatego wszyscy czekamy z niecierpliwością na kolejny Jarmark. Bez względu na to czy kupujemy, targujemy, zwiedzamy, biesiadujemy, odpoczywamy, to przede wszystkim spędzamy czas razem!

Tegoroczny Jarmark świętego Dominika rozpocznie się w Gdańsku w sobotę 23 lipca i potrwa do 14 sierpnia.

Bądź z nami na bieżąco www.facebook.com/JarmarkswDominika

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie