Aktualności

AMBEREXPO SPONSOREM MECZU TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK

Widowiskowa gra drużyny TORUS Wybrzeża Gdańsk przyciąga na trybuny coraz więcej kibiców. Ostatnie domowe spotkanie z Łomżą Industria Kielce było wielkim świętem piłki ręcznej w Gdańsku. Bilety wyprzedały się na kilka dni przed meczem i kibice wypełnili całą halę. Chociaż gdańszczanie nie wygrali tego spotkania, to wszyscy na długo zapamiętają atmosferę panującą w hali i zaciętą walkę na boisku. 

Oprócz samego widowiska sportowego na kibiców w hali czeka wiele rozrywek. Dla najmłodszych przygotowana jest „Strefa Alexandra”, w której dzieci mogą pobawić się i pograć w gry od naszego sponsora, firmy Alexander. Na starszych w przerwie meczu czekają dwa konkursy: „Los-Piłka” i „Pół na Pół”, w których można wygrać atrakcyjne nagrody. W poprzednich spotkaniach zwycięzcy mogli cieszyć się Smart Watchem, tabletem, głośnikiem Bluetooth, słuchawkami bezprzewodowymi, grami firmy Alexander, voucherami na Diety od Brokuła, zaproszeniami do Kina Helios, skarpetami ManyMornings, kosmetykami IsleOfMen i MIYA oraz gadżetami klubowymi. 

Wyniki sportowe TORUS Wybrzeża Gdańsk, rosnąca popularność gdańskiego szczypiorniaka oraz atrakcyjna oferta świadczeń sponsorskich podczas meczu transmitowanego na żywo w TVP Sport sprawiły, że Międzynarodowe Targi Gdańskie i marka AMBEREXPO zdecydowały się na zasponsorowanie nadchodzącego meczu z Górnikiem Zabrze. 

- Bardzo dziękujemy AmberExpo za zaufanie i wsparcie w nadchodzącym meczu. Cieszę się, że piłka ręczna wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród gdańszczan – powiedział Jacek Pauba, prezes TORUS Wybrzeża Gdańsk. – Praca, którą wykonujemy z całym zespołem przynosi zamierzone efekty i jestem z tego dumny. Cały czas staramy się działać promocyjnie i cieszę się, że AmberExpo chce nas wspierać – dodał. 

Swojego zadowolenia nie kryje również Prezes AmberExpo, Pan Andrzej Bojanowski. 

- Międzynarodowe Targi Gdańskie mocno angażują się w gdański sport. Staramy się wspierać wiele inicjatyw lokalnych. Jako firma silnie związana z Gdańskiem chcemy zaprosić wszystkich przedstawicieli branż, by za pośrednictwem sportu zainteresowali się wydarzeniami, które organizujemy w progach AmberExpo. Jesteśmy największym i najbardziej rozpoznawalnym miejscem na Pomorzu, w którym odbywają się targi i różnego rodzaju wydarzenia a Wybrzeże Gdańsk jest środowiskiem, który zrzesza przedstawicieli biznesu – powiedział Andrzej Bojanowski. 

25.10.2022  g. 19.15 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – GÓRNIK ZABRZE.  

Transmisja na żywo TVP Sport. Zapraszamy do kibicowania! 

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie