Aktualności

Amber Expo wspiera 31. finał WOŚP

fot. Łukasz Widziszowski/ wosp.org.pl /31. Finał WOŚP,

fot. Łukasz Widziszowski/ wosp.org.pl /31. Finał WOŚP,

Amber Expo, renomowane centrum wystawienniczo-kongresowe w Gdańsku, dołącza do grona wielkich firm wspierających 31 Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Firma przekazała Orkiestrze 4 duże i 5 małych namiotów, 30 stołów, 40 krzeseł kubełkowych oraz 50 metrów najazdów, które zostaną wykorzystane podczas koncertów i wydarzeń towarzyszących. Amber Expo nie tylko udostępniło swój sprzęt, ale także zadbało o jego montaż i dotarcie na miejsce wydarzenia.

„Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć tak szczytny cel, jakim jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Mamy nadzieję, że nasze namioty, stoły i krzesła przyczynią się do sukcesu tegorocznej zbiórki i pomogą w zwiększeniu środków na ratowanie życia i zdrowia dzieci” – powiedział Marek Krzemiński, rzecznik prasowy Amber Expo.

31 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą tego typu imprezą charytatywną w Polsce, która od ponad 30 lat zbiera środki na rzecz najmłodszych pacjentów szpitali.

Tegoroczny finał WOŚP przebiega pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych”. Największa impreza orkiestrowa w naszym regionie odbędzie się na terenach po stoczniowych tzn. ul.Elektryków i klub B90. Na scenie pojawią się topowe zespoły polskiej muzyki.

Na ulice Gdańska wyjdzie ponad 1000 wolontariuszy, którzy będą zbierać pieniądze do specjalnie przygotowanych puszek. Wszystko po to, aby kolejny raz udowodnić, że potrafimy i lubimy pomagać osobom potrzebującym.

Amber Expo przyłącza się do akcji i zachęca wszystkich do wsparcia Orkiestry.

Zobacz wszystkie

Aktualności

Przeczytaj również

Zobacz wszystkie