GLOBAL EXHIBITIONS DAY i akcja BACK TO BUSINESS, ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY już w środę!

Już za 2 dni , w środę 2 czerwca 2021 r. w dniu Global Exhibitions Day, światowego święta branży targowej. O godz. 11:00 odbędzie się debata branżowa Polskiej Izby Przemysłu Targowego oraz Komitetu Obrony Branży Targowej: #BACK TO BUSINESS – ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY - #GED2021.

W debacie wezmą udział m.in.:
  • Krzysztof Skiba - polski muzyk, autor tekstów, satyryk, wokalista rockowy,
  • Paweł Orłowski - wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich, członek rady PIPT,
  • Bogdan Wenta – prezydent Kielc, były selekcjoner reprezentacji Polski w piłkę ręczną i były trener VIVE Kielce,
  • Robert Piaskowski, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Kultury
Zaproszeni goście przypomną, jakie korzyści płyną z targów dla wystawców i zwiedzających, dla miast i gospodarki i dlaczego warto brać udział w targach. Najwięksi organizatorzy targów w Polsce: MTP, Targi Kielce, Targi w Krakowie, MTG przedstawią pełną gotowość firm targowych do organizacji targów, zaprezentują bogaty program jesiennych wydarzeń oraz przypomną, że targi są bezpieczne.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na FB PIPT: (20) ZIELONE ŚWIATŁO DLA BRANŻY! | Facebook.

Tego samego dnia wieczorem w ramach Akcji #Zielone światło dla branży – #GED2021 obiekty targowo-kongresowe w całej Polsce oraz obiekty, które popierają Akcję zostaną podświetlone na zielono.

Rząd trzyma branżę spotkań i wydarzeń w ciągłej niepewności. Nie mamy informacji, kiedy rząd zamierza wprowadzić do planów odmrożenia targi, konferencje, eventy. 2 czerwca chcemy podkreślić, jak ważne dla wszystkich jest – Zielone światło dla branży.

#backtobusiness #zieloneswiatlodlabranzy