Akcja #Back 2 Business – zielone światło dla branży - #GED2021

Debata na temat przyszłości branży i akcja „Zielone światło dla branży” w ramach obchodzonego 2 czerwca Global Exhibitions Day.

2 czerwca 2021 r., w dniu corocznych obchodów Global Exhibitions Day #GED2021 Polska Izba Przemysłu Targowego oraz Komitet Obrony Branży Targowej organizują branżową debatę, podczas której najwięksi organizatorzy targów w Polsce oraz zaproszeni goście:
  • przypomną jakie korzyści płyną z targów dla wystawców, zwiedzających, dla miast oraz gospodarki (co jest zgodne z tegorocznym przesłaniem UFI - The Global Association of the Exhibition Industry,)
  • podkreślą pełną gotowość do powrotu organizacji imprez targowych
  • zaprezentują bogaty program jesiennych wydarzeń
  • przypomną, że targi są bezpieczne.
AKCJA
#Back 2 Business - Zielone światło dla branży”

Jednocześnie zapraszamy Państwa do włączenia się w Akcję „Zielone światło dla branży”, w ramach, której 2 czerwca 2021 r., w godz. 21:00-22:00 zaplanowane jest podświetlenie na zielono wszystkich obiektów związanych z branżą w całej Polsce.

Udział w akcji zadeklarowali już: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Międzynarodowe Targi Gdańskie, Targi w Krakowie, Targi Kielce. Nie może zabraknąć i Was!

Chcących dołączyć do akcji prosimy o potwierdzenie udziału na: info@polfair.com.pl. W tytule prosimy wpisać: „Zielone światło dla branży.

Będziemy wdzięczni za podzielenie się z Izbą zdjęciami Państwa podświetlonych obiektów i ewentualnymi komentarzami, które umieścimy na kanałach social media PIPT oraz za przekazywanie dalej informacji o naszej Akcji „Zielone światło dla branży”. Im nas więcej, tym bardziej będziemy widoczni!

Zachęcamy również Państwa zarówno do umieszczenia zdjęć podświetlonych na zielono obiektów na swoich kanałach social media oraz do oznakowywania komunikatów, informacji ze zdjęciami z Akcji hasztagami: #backtobusiness #zieloneswiatlodlabranzy.