Kalendarz

«
Maj 2022
»
pn wt śr cz pt sb nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wydarzenia

TARGI BUDOWNICTWA I ARANŻACJI MIESZKANIE DOM OGRÓD

07.03-08.03.2020


SHOW FACHOWCÓW I WARSZTATY Z BLOGERKAMI CZYLI WIOSENNA EDYCJA TARGÓW MIESZKANIE DOM OGRÓD


Budowa, wykańczanie lub remont, a także wyposażanie domu lub mieszkania to spore wyzwanie i konieczność podjęcia wielu decyzji. Warto zorientować się w najnowszych trendach i alternatywnych rozwiązaniach, by przez długie lata mieszkać wygodnie, ekonomicznie i w zgodzie z naturą. Najświeższe pomysły i konkretne rozwiązania zobaczyć będzie można już 7 i 8 marca w Amber Expo w Gdańsku podczas Targów Budownictwa i Aranżacji MDO, towarzyszących Targom Mieszkań i Domów.

Udział w Targach Mieszkanie Dom Ogród MDO to zupełnie inna forma zapoznania się z możliwościami w zakresie wykańczania wnętrz niż podczas zwykłych zakupów w centrum budowlanym. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko zobaczyć z bliska nowości produktowe, ale także je przetestować i zaczerpnąć garść informacji wprost od producentów i dystrybutorów. Nowe rozwiązania i najświeższe trendy przedstawią podczas wykładów i warsztatów blogerki wnętrzarskie i projektantki. Fachowcy wykończenia i montażu pokażą jak precyzyjnie wykonać poszczególne prace budowalne i remontowe. Wszystko razem to świetna podstawa do wdrożenia nowych pomysłów w swoich wnętrzach – nowych czy wymagających wiosennego odświeżenia.

Blogerki inspirują do działania

Warsztaty wnętrzarskie z tworzenia tablic inspiracji moodboard przeprowadzi architektka Ola Ciesielska, autorka bloga Design Your Home. Propozycja adresowana jest do osób, które chcą samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje im odwagi i pomysłów. Podczas zajęć prezentowane będą techniki i podstawowe zasady, które wykorzystują projektanci wnętrz, a uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia tej wiedzy w praktyce i pod okiem prowadzącej stworzą tablice inspiracji stylistycznych i kolorystycznych dla własnych mieszkań. Dodatkowo podczas wykładu Ola Ciesielska postara się przybliżyć jak wpływa na nas przestrzeń, którą się otaczamy.

Wykład „Kolor jako panaceum na bolączki wnętrza, czyli różne triki optyczne i sposoby na kolorowy "dom" będzie doskonałym wstępem do porad wnętrzarskich znanego duetu autorek bloga Pani to potrafi. Blogerki podzielą się swoją wiedzą i pomysłami praktycznymi, zainspirują i pomogą podjąć decyzje o wyglądzie ścian, podłóg i sufitów.

Joanna Puchala z Pracowni Kreatywnej Zaprojektowani podzieli się wiedzą i doświadczeniem jak zaaranżować pierwsze mieszkanie – krok po kroku. Zdradzi jak dopasować projekt do potrzeb przyszłych użytkowników, by przestrzeń była nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. Uczestnicy wykładu i konsultacji zostaną obdarowani przez projektantkę bonami uprawniającymi do 10% rabatu na usługi pracowni.

Wykończeniowe i dekarskie SHOW

Strefę Testów materiałów budowlanych i wykończeniowych stworzy podczas targów znana, lubiana i prężnie działająca Grupa Prace Wykończeniowe. W akcji zobaczymy pasjonatów i profesjonalistów wykańczania wnętrz, którzy zaprezentują nie tylko swoje fachowe umiejętności, ale także podpowiedzą i pokażą na jakie materiały budowlane, narzędzia czy urządzenia warto zwrócić szczególną uwagę, jak stosować je w praktyce i dlaczego warto zatrudnić do aranżacji wnętrza czy remontu profesjonalistę. Pokaz aplikacji tynków dekoracyjnych, prezentacje i konsultacje zapewnia ambasadorzy GPW. Wspaniałe wzory tapet pozwalają nadać wnętrzu wyjątkowy charakter pod warunkiem, że są perfekcyjnie położone. Jak to zrobić doskonale wie ambasadorka Pani Tapetka, spod ręki której wychodzą prawdziwe arcydzieła. Koniecznie trzeba odwiedzić tę strefę.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy z kolei, przybliży zwiedzającym fach dekarza i istotę trafnego wyboru fachowca z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Profesjonaliści udzielą bezpłatnych porad w kwestii doboru pokrycia dachowego, jego prawidłowego montażu i zasad konserwacji, aby służył nam przez wiele lat. Dzięki pokazom sztuki dekarskiej i blacharskiej będzie można na własne oczy zobaczyć jak ważne są detale przy budowaniu dachu, tak by stanowił on nie tylko zwieńczenie budowy, ale również ozdobę domu.

Termin: 7-8 marca 2020
Miejsce: Amberexpo Gdańsk, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:
sobota – 10:00-17:00
niedziela – 10:00-16:00

Bilet na 2 dni imprezy są dostępne online w cenie 5 zł!
Bilet zakupiony na miejscu cena 10 zł.

www.targimdo.pl