Sekretariat

tel. 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Zarząd

Rzecznik prasowy

Dyrektorzy

Jowita Twardowska
dyrektor sprzedaży i marketingu
tel. 58 554 92 00
kom. 505 050 452
jowita.twardowska@mtgsa.com.pl

Marcin Latuszek

dyrektor operacyjny
tel. 58 554 92 00
kom. 602 531 482
marcin.latuszek@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
dyrektor ds. finansowych
tel. 58 554 92 00
kom. 669 222 775

Maria Makuś-Leszman
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 91 40
kom. 605 292 861
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Dariusz Słodkowski
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 92 00
kom. 510 086 990
dariusz.slodkowski@mtgsa.com.pl

Wojciech Jarocki
zastępca dyrektora operacyjnego
tel. 58 554 91 05
kom. 783 700 123
wojciech.jarocki@mtgsa.com.pl

Joanna Jankowska – Fąs
p.o. zastępcy dyrektora sprzedaży i marketingu
tel. 58 554 92 00
kom. 501 350 065
joanna.jankowska-fas@mtgsa.com.pl
   

Pion informatyki i rozwiązań cyfrowych

Imprezy

AMBERIF
prof. Sławomir Fijałkowski
kurator targów
tel. 58 554 91 34
slawomir.fijalkowski@mtgsa.com.pl

Mateusz Lis
manager projektu
tel. 58 554 91 17
kom. 669 332 300
mateusz.lis@mtgsa.com.pl

Sylwia Klofczyńska
manager techniczny
tel. 58 554 93 38
kom. 693 901 192
sylwia.klofczynska@mtgsa.com.pl

BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
manager projektu
tel. 58 554 92 13
kom. 693 448 814
fax 58 554 93 13
military@mtgsa.com.pl
 
FREE TIME FESTIWAL /
JARMARK BOŻONARODZENIOWY

Dorota Solochewicz
manager projektu
tel./ fax 58 554 92 04
kom. 601 894 332
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl
   
POLFISH / GRA I ZABAWA
Monika Pain
manager projektu
tel. 58 554 93 62
kom. 695 330 699
fax 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
URODA / INTERMARE SOUTH BALTIC
Magdalena Włoczkowska
manager projektu
tel. 58 554 92 38
kom. 663 707 700, 665 033 800
magdalena.wloczkowska@mtgsa.com.pl

TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
manager projektu
tel. 58 554 92 12
fax 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Dariusz Kowalikowski
manager techniczny
tel. 58 554 93 07
dariusz.kowalikowski@mtgsa.com.pl

WYSPA SOBIESZEWSKA
Tomasz Motyka
manager projektu
tel. 58 554 93 19
kom. 509 224 640
tomasz.motyka@mtgsa.com.pl
 
 

Sprzedaż

Marketing

Pracownia graficzna