Sekretariat

tel. 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Zarząd

Rzecznik prasowy

Dyrektorzy

Dorota Okoniewska
dyrektor sprzedaży
tel. 58 554 91 55
dorota.okoniewska@mtgsa.com.pl

Marcin Latuszek

dyrektor operacyjny
tel. 58 554 92 00
kom. 602 531 482
marcin.latuszek@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
dyrektor ds. finansowych
tel. 58 554 92 00
kom. 669 222 775

Jowita Twardowska
zastępca dyrektora sprzedaży
tel. 58 554 92 00
kom. 505 050 452
jowita.twardowska@mtgsa.com.pl

Maria Makuś-Leszman
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 91 40
kom. 605 292 861
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Dariusz Słodkowski
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 92 00
kom. 510 086 990
dariusz.slodkowski@mtgsa.com.pl

Wojciech Jarocki
z-ca dyrektora operacyjnego
tel. 58 554 91 05
kom. 783 700 123
wojciech.jarocki@mtgsa.com.pl

Magdalena Magdzińska
zastępca dyrektora ds. organizacji targów
tel. 58 554 92 08
kom. 665 560 055
magdalena.magdzinska@mtgsa.com.pl
 
Maciej Sieciński
dyrektor techniczny
tel. 58 554 91 72
kom. 727 400 610
maciej.siecinski@mtgsa.com.pl


IT

Imprezy

AMBERIF
prof. Sławomir Fijałkowski
kurator targów
tel. 58 554 91 34
slawomir.fijalkowski@mtgsa.com.pl

Anna Pilch
manager projektu
tel. 58 554 91 07
kom. 663 788 800
anna.pilch@mtgsa.com.pl

Sylwia Klofczyńska
manager techniczny
tel. 58 554 93 38
kom. 693 901 192
sylwia.klofczynska@mtgsa.com.pl

BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
manager projektu
tel. 58 554 92 13
kom. 693 448 814
fax 58 554 93 13
military@mtgsa.com.pl
 
FREE TIME FESTIWAL /
JARMARK BOŻONARODZENIOWY /
JARMARK WILEŃSKI

Dorota Solochewicz
manager projektu
tel./ fax 58 554 92 04
kom. 601 894 332
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl
 
URODA
Anna Klein
manager projektu
tel. 58 554 92 11
kom. 663 707 700
anna.klein@mtgsa.com.pl
 
POLFISH / GRA I ZABAWA
Monika Pain
manager projektu
tel. 58 554 93 62
kom. 695 330 699
fax 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
INTERMARE SOUTH BALTIC
Magdalena Włoczkowska
manager wystawy
tel. 58 554 92 38
kom. 665 033 800
magdalena.wloczkowska@mtgsa.com.pl

TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
manager projektu
tel. 58 554 92 12
kom. 695 333 071
fax 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Dariusz Kowalikowski
manager techniczny
tel. 58 554 93 07,
kom. 605 564 700
dariusz.kowalikowski@mtgsa.com.pl

WYSPA SOBIESZEWSKA
Tomasz Motyka
manager projektu
tel. 58 554 93 19
kom. 509 224 640
tomasz.motyka@mtgsa.com.pl
 
 

Szpital tymczasowy

Centrala
pon. - pt. w godz. 7.00-15.00
58 768 40 00

Punkt Przyjęć
Rejestracja

58 768 4945
58 768 4944

Oddział Ogólny
Dyżurka Lekarska

58 768 4782
58 768 4781
58 768 4779
58 768 4780
 

Punkt szczepień

58 727 01 40, w godz. 8.00-16.00 / pon-pt

Rejestracja:
pod bezpłatnym numerem 989 – całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień
 

Wynajem obiektu

Marketing

Pracownia graficzna