Kalendarz

«
Maj 2022
»
pn wt śr cz pt sb nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wydarzenia

KONGRES NEUROLOGICZNY

11.10-14.10.2017


Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Po raz kolejny organizowane jest największe w środowisku polskich neurologów wydarzenie - zjazd Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Po ponad 30 latach zjazd ponownie odbędzie się w Gdańsku w centrum konferencyjnym AmberExpo.

Ideą tego spotkania jest przedstawienie dorobku naukowego polskich ośrodków, wymiana doświadczeń, prezentacja wyników najnowszych badań naukowych i osiągnięć w zakresie neurologii i dziedzin pokrewnych. Zachęcam nie tylko neurologów z ośrodków akademickich do nadsyłania prac do prezentacji ustnych i plakatowych (daty podane są na stronie internetowej zjazdu), ale także prac wykonywanych w studenckich kołach naukowych.

Wzorem lat poprzednich podczas sesji inauguracyjnej przyznane będą nagrody (imienia Babińskiego, Jakimowicza i nagroda „Prezydencka”), których regulaminy możecie Państwo znaleźć na stronie zjazdu, jak też na stronie internetowej PTN.

Kontynuowana będzie także humanistyczna tradycja naszych spotkań poprzez organizację po raz kolejny sesji Neurologia i sztuka i po raz pierwszy Historia neurologii.

Zjazd to także Walne Zebranie Delegatów i wybory nowych władz towarzystwa. To bardzo ważny moment w życiu PTN, decydujący o roli i znaczeniu naszej organizacji. Zachęcam do poważnego potraktowania wyboru delegatów. Nasze Towarzystwo to jedyna reprezentacja polskich neurologów, której znaczenie zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej zależy tylko od nas.

Zjazd to również miejsce spotkań starych znajomych, okazja do poznania nowych osób, do nawiązania przyjaźni i współpracy. Gdańsk jest niezwykle atrakcyjnym miastem z piękną starówką, bogatą ofertą kulturalną i restauracyjną, która może zachęcać do dłuższego pobytu, już po zakończeniu zjazdu.

Zapraszam do jesiennego Gdańska!

prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

Rejestracja oraz szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie zjazdu:
http://www.zjazdptn.viamedica.pl

org. Via Medica sp. z o.o