Kalendarz

«
Maj 2022
»
pn wt śr cz pt sb nd
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Wydarzenia

KONFERENCJA INFOSHARE 2020 - ONLINE

23.09-25.09.2020
Weź udział w Infoshare 2020 Online!

Wydarzenie dobrze znane ekspertom i fanom nowych technologii – Infoshare, największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej, w 2020 roku odbędzie się online. Infoshare 2020 Online potrwa 6 dni wypełnionymi prelekcjami z różnych specjalistycznych dziedzin i nowymi możliwościami networkingu.


W tym roku Infoshare prezentuję agendę konferencji w zupełnie nowym kształcie. Codziennie uczestnicy będą mogli oglądać transmisję na żywo na 2 równoległych kanałach. Tegoroczny program obejmuje prelekcje przedstawiane na 9 scenach tematycznych, w tym aż na 7 scenach technologicznych, które dostarczą deweloperom solidnej dawki wiedzy i inspiracji:

DevTrends Stage – poświęcona najważniejszym trendom technologicznym, takim ja UX/UI, Data Science, Quantum Computing, CyberSecurity, czy Blockchain.

Back-end Stage – dostarcza nowych informacji o trendach w programowaniu i ich zastosowaniach.

Front-end Stage – tutaj pojawią się prelekcje skupione na tematach programowania interfejsów użytkownika, tworzeniu stron internetowych i analizie dostępnych frameworków.

DeepTech Stage
– gości ekspertów wdrażających sztuczną inteligencję w życiu codziennym. Poznaj tajemnice konstrukcji autonomicznych samochodów i innych rozwiązań wykorzystujących AI.

Security Stage
– praktycy i eksperci przedstawią metody i technologie, które zapewniają bezpieczeństwo urządzeń i prywatnych danych.

IT Leaders (NOWOŚĆ) – jak zbudować i zmotywować swój zespół? Jak zorganizować cykl życia produktu i nim zarządzać? Tego dowiesz się na nowej scenie, w której gościmy doświadczonych IT managerów.

DataTech Stage to wirtualne miejsce, w którym można dowiedzieć się, z jakich technologii, narzędzi i platform korzystać, by dobrze wykorzystywać ogromne ilości danych.

Sceny tematyczne dla deweloperów nie będę pokrywać się czasowo, uczestnicy nie będę musieli wybierać między interesującymi ich tematami. Dzienny harmonogram został zaprojektowany tak, aby można było połączyć uczestnictwo w konferencji z pracą.

Oglądaj prelekcje międzynarodowych ekspertów prosto z domu

Mówcy Infoshare 2020 to doświadczeni eksperci z międzynarodowych rozpoznawalnych firm, takich jak IBM, Spotify lub Tinder, oraz niezależni specjaliści.

Wśród potwierdzonych do tej pory prelegentów ze scen technologicznych znaleźli się:
  • Craig Spence (Spotify) - Software Engineer z Nowej Zelandii, pracujący aktualnie w Spotify w Sztokholmie. Uwielbia budować fajne i pomocne rzeczy. Prywatnie fan rocka i… Frozen Disney’a.
  • Kyle Boss (Tinder) - jest entuzjastą Eurowizji, który tworzy strony internetowe (kolejność ma znaczenie). Współtworzy wiele dużych stron internetowych zbudowanych na Gatsby, a także edukuje, mentoruje i występuje jako prelegent.
  • Harry Roberts (CSS Wizardry) - wielokrotnie nagradzany konsultant ds. wydajności. Z listą klientów od ONZ po Google, od BBC po Financial Times, pomagał niektórym z największych światowych organizacji w przyspieszeniu działania stron www.
  • Dmytro Zharkov (Neufund) - Senior Software Engineer, który naprawdę kocha pracę, którą wykonuje. Tworzenie oprogramowania rzadko go nudzi. Uwielbia swoją pracę prawie tak mocno, jak dzielenie się wiedzą. Stawia na stały rozwój i poznawanie nowych rozwiązań.
Nowe możliwości networkingu

W agendzie Infoshare 2020 Online nie zabraknie miejsca na wirtualne expo dla partnerów oraz nowe możliwości nawiązywania kontaktów biznesowych, przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Spotkaj się z innymi deweloperami i ekspertami. Nawiąż nowe kontakty z ludźmi z branży. Podziel się swoimi pomysłami i zbuduj swój ekspercki wizerunek. Stań się częścią innowacyjnej społeczności. Teraz większej niż kiedykolwiek, bo tegoroczna konferencja online nie ma fizycznych granic.

Bilet Conference Pass daje Ci możliwość dostępu do live-streamingu ze wszystkich oraz do nagrań z prelekcji.

👉 Więcej info: https://infoshare.pl/
👉 Bilety: https://infoshare.pl/is-register/