Balt Military Expo, InterMarE South Baltic – pierwsze targi online już w tym tygodniu!

Od wtorku do czwartku (20-22.04) pierwsze, organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie targi online: InterMare South Baltic Economy Exhibition i Balt Military Expo 2021. Chęć udziału zgłosiło już ponad 220 wystawców, a uczestnictwo w targach i konferencjach jest bezpłatne! Targi skierowane są głównie do małych oraz średnich firm działających w sektorze gospodarki morskiej.

Dodatkowo odbędą się 3 konferencje, również w trybie online:
  • GreenMarE - konferencja morska o wymiarze międzynarodowym, której celem jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych skupiających się na ekologii i ochronie środowiska.
  • SEATECH międzynarodowa konferencja, której celem jest wyznaczenie najważniejszych kierunków rozwoju technologicznego sektora morskiego.
  • IX Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna NATCON „Technologie morskie dla obronności i bezpieczeństwa”.
Chęć udziału zgłosiło już 220 wystawców krajowych jak i zagranicznych, a 600 osób zadeklarowało swój udział jako obserwatorzy oraz uczestnicy konferencji. Uczestnictwo w targach oraz konferencjach jest bezpłatne. By wziąć w nich udział wystarczy zgłosić się przez stronę: https://intermare-southbaltic.eu/

Więcej informacji o Balt Military Expo: http://baltmilitary.amberexpo.pl/title,BALT_MILITARY_EXPO,pid,547.html Więcej informacji o InterMarE South Baltic: https://intermare-southbaltic.eu

Patronat Honorowy nad Bałtyckimi Targami Militarnymi objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i do zobaczenia online!