Goście specjalni

Tadeusz Mytnik
Najlepszy "czasowiec" w historii polskiego kolarstwa, dwukrotny mistrz świata w drużynie szosowej srebrny medalista olimpijski z Montrealu .
Największe sukcesy odniósł w drużynie szosowej na MŚ zdobywając dwa złote medale: w Granollers (1973) w Mettet koło Liege wraz z Ryszardem Szurkowskim i Stanisławem Szozdą
   
Lech Piasecki
Jeden z najwybitniejszych polskich kolarzy, mistrz świata amatorów i torowy mistrz świata zawodowców, zwycięzca Wyścigu Pokoju, pięciu etapów w Giro d’Italia, lider Tour de France.
W 1985 roku zwyciężył w Wyścigu Pokoju (jechał w żółtej koszulce lidera od pierwszego do ostatniego etapu).
W sumie jako zawodowiec wygrał 56 wyścigów.
   
Henryk Charucki
Jako zawodnik Floty Gdynia sięgnął po wicemistrzostwo Polski w wyścigu drużynowym na 100 km w 1977. W tej samej konkurencji sięgnął w 1978 po brązowy medal w drużynie Dolmelu Wrocław.
W 1979 osiągnął swoje największe sukcesy, wygrywając Wyścig Pokoju i mistrzostwo Polski w wyścigu górskim.
   
Adam Zdanowicz
Założyciel największej polskiej pracowni rowerów customowych.
Twórca rowerów dla światowych gwiazd. Jego rowerami jeżdżą Slash z Guns N’ Roses, Michał Szpak, Aleksander Milwiw-Baron, czy Zbigniew Hołdys.
Zdobywca najważniejszej nagrody na światowej wystawie rowerów w Las Vegas.
Jest konstruktorem pierwszego na świecie roweru z lodu – podlaskiego lodu – i jednocześnie twórcą filmu „Of Water and Wheels” opowiadającego jego historię
   
Igor Tracz
Wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów oraz w bikejoringu, trener kadry młodzieżowej.
Od 2006 roku wielokrotnie zdobywał medale na mistrzostwach w Polsce i Europie, a od 2009 roku również na mistrzostwach świata. Wielokrotny mistrz świata w bikejoringu, opowie o magicznym tandemie człowieka z psem.
   
Krystian Herba
6-krotny rekordzista Guinnessa w ilości schodów pokonanych na rowerze a także 2-krotny półfinalista programu Mam Talent. Skacząc na rowerze po schodach zdobył 18 budynków w 13 krajach - więcej niż ktokolwiek na świecie. Pobijał rekordy i występował w ponad 20 krajach. Jest jedynym polakiem regularnie występującym za granicą. Ma na swoim koncie ponad 1000 występów.
   
Kamil Kobędzowski
Kamil jest czołowym przedstawicielem światowego MTB Stuntu.
To szalony rowerzysta, który wykorzystuje rower MTB we własny unikatowy sposób tworząc niesamowite ewolucje. Zadziwia kreatywnością, inspiruje i zachęca aby rozpocząć swoją przygodę na dwóch kółkach!
   
Rafał Gręźlikowski
Słynny rowerowy podróżnik o jednej nodze, autor książki „Zamki, ruiny, legendy”. Rowerzysta medalista optymista po amputacji nogi. Ma na koncie ponad sto medali w kilku dyscyplinach sportu. Utalentowany pasjonat jazdy rowerowej, były żołnierz ale przede wszystkim ogromny optymista.
Rafał to człowiek, który nigdy nie wstaje lewą nogą😊