W AMBER STUDIO poznaliśmy najlepszych gdańskich sportowców.

Jak co roku, w grudniu miasto Gdańsk uhonorowało najlepszych sportowców i trenerów. XVIII Gdańska Gala Sportu w wersji on-line po raz pierwszy odbyła się na AMBER STUDIO.

Tegoroczna gala z była inna niż dotychczasowe. Obostrzenia związane z pandemią spowodowały, że na Gali po raz pierwszy nie mogli pojawić się nagrodzeni i publiczność. Byli oni jednak obecni dzięki nowoczesnej technologii i możliwościom jakie daje AMBER STUDIO. Gala transmitowana była w internecie, a z częścią laureatów można było połączyć się „na żywo”. Podczas gali wyróżniono ponad 50 trenerek i trenerów oraz 200 zawodniczek i zawodników w sporcie młodzieżowym i seniorów. Wyłoniono tez też gdańską dziesiątkę roku. W najważniejszej kategorii, Sportowiec Roku przyznano dziesięć równorzędnych nagród.

W AMBER STUDIO zorganizujemy każde wydarzenie online: konferencję, wykład, promocję produktu, szkolenie, spotkanie biznesowe i okolicznościowe czy wystawę.
Najwyższej jakości ekrany LED P2mm i kamery HD/4K z systemami realizacji wizji na żywo gwarantują bardzo czytelny obraz. Ściana ekranów LED i greenscreen stwarzają nieograniczone możliwości scenografii. Ultra szybkie łącze internetowe pozwala na dotarcie sygnału w najdalsze zakątki świata bez zbędnych opóźnień. Kompleksową obsługę scenograficzną, oświetleniową i nagłośnieniową wraz z elastycznym zapleczem możemy przygotować indywidualnie pod każde wydarzenie online lub hybrydowe.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: janusz.melaniuk@mtgsa.com.pl, tel. 727 460 100

Fot. Dominik Paszliński / www.gdansk.pl

Galeria