Obywatelskie Spotkanie Gdańszczan w AMBER STUDIO

Bezpiecznie i komfortowo, w multimedialnym studiu telewizyjnym odbyło się Doroczne Obywatelskie Spotkanie Gdańszczan. W czasach pandemii to wirtualne spotkanie z władzami miasta mogło odbyć się dzięki możliwościom jakie daje AMBER STUDIO.

Od 15 lat, przed świętami Bożego Narodzenia Prezydent Gdańska spotyka się z aktywnymi mieszkańcami miasta, którzy na co dzień bezinteresownie działają na rzecz innych. Tegoroczne spotkanie, z udziałem Prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz wraz ze swoimi zastępcami odbyło się w AMBER STUDIO. Była to pierwsza produkcja telewizyjna w multimedialnym studiu przeniesionym tymczasowo na stadion w Letnicy.

W AMBER STUDIO zorganizujemy każde wydarzenie online: konferencję, wykład, promocję produktu, szkolenie, spotkanie biznesowe i okolicznościowe czy wystawę.

Najwyższej jakości ekrany LED P2mm i kamery HD/4K z systemami realizacji wizji na żywo gwarantują bardzo czytelny obraz. Ściana ekranów LED i greenscreen stwarzają nieograniczone możliwości scenografii. Ultra szybkie łącze internetowe pozwala na dotarcie sygnału w najdalsze zakątki świata bez zbędnych opóźnień. Kompleksową obsługę scenograficzną, oświetleniową i nagłośnieniową wraz z elastycznym zapleczem możemy przygotować indywidualnie pod każde wydarzenie online lub hybrydowe.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: janusz.melaniuk@mtgsa.com.pl, tel. 727 460 100

Fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl

Galeria