Wirtualny Jarmark na półmetku!

Pierwszy Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku na półmetku! W ciągu trzech tygodni stronę www.bozonarodzeniowy.pl odwiedziło prawie 60 tysięcy internatów praktycznie z całego świata! Kupując prezent na www.bozonarodzeniowy.pl wspierasz Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku i małych przedsiębiorców.

W 56 domkach usytuowanych wzdłuż uliczek: Łosia Lucka, św. Mikołaja, Bałwankowej czy Prezentowej od 20 listopada można zrobić świąteczne sprawunki. Klikając w domki-stoiska zlokalizowane w scenerii zimowego miasteczka na www.bozonarodzeniowy.pl kupimy: dekoracje, ceramikę, ręcznie robione czapki, unikatową biżuterię, wegańskie kosmetyki, eko świece, oryginalne maskotki, sztukę ludową, czy prace trójmiejskich artystów. Są też świąteczne słodycze, pierniki i przyprawy z całego świata.

Im bliżej świąt, tym coraz większą popularnością cieszą się wirtualne stoiska, potwierdza Pani Aleksandra Małachowska z domku nr 8, twórca i właścicielka marki IUNO – kosmetyki wegańskie. „Zaobserwowaliśmy coraz większy ruch na stronie naszego sklepu, do którego klienci przekierowani są z wirtualnego jarmarku i ma to realny wpływ na zwiększenie sprzedaży”

Robiąc zakupy na stronie jarmarku wspieramy lokalnych przedsiębiorców i pomagamy Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Jak co roku w sprzedaży dostępna jest limitowana seria oficjalnych jarmarkowych upominków, a wśród nich to, co od lat cieszy się największą popularnością - kubek do grzańca. Do tej pory zakupiono prawie pół tysiąca produktów. Część kwoty uzyskanej z ich sprzedaży przeznaczymy na wsparcie Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC.

Na półmetku wirtualnego jarmarku strona zanotowała 475 tysięcy odsłon i prawie 60 tys. indywidualnych użytkowników. Aktywnie w promocję w sieci włączyli się też sami wystawcy. Obserwujemy, skąd są internauci i sporo wejść jest spoza Polski, a nawet spoza Europy. Zdarzają się też tak odległe i egzotyczne kraje jak Kostaryka, Kenia, czy Burkina Faso.
Najaktywniejsi są internauci ze Skandynawii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Wirtualny jarmark potrwa do końca grudnia. Na Targu Węglowym w Gdańsku o zbliżających się świętach przypominają iluminacje, świąteczne utwory, domek Świętego Mikołaja, czy jeden z symboli jarmarku - mówiący ludzkim głosem łoś Lucek.