Menu

GTT W NOWEJ ODSŁONIE

Szanowni wystawcy i sympatycy targów turystycznych w Gdańsku!
Zmieniamy się dla Was! GTT w nowej odsłonie!

Miło nam poinformować Państwa, że w efekcie zmian zachodzących na rynku i wielu konsultacji wypracowana została nowa formuła dotychczasowych Gdańskich Targów Turystycznych.
Od 2015 roku organizować będziemy w Amberexpo aż dwie imprezy dedykowane tematyce turystycznej, ściśle sformatowane pod kątem odbiorców.

FESTIWAL TURYSTYKI I CZASU WOLNEGO - impreza B2C skierowana do publiczności w sezonie wiosennym, 11-12 kwietnia 2015.
IN COMING POLAND - impreza B2B, work shop turystyki przyjazdowej oraz konferencja skierowane do publiczności profesjonalnej - branży turystycznej w sezonie jesiennym – koniec października.

Mamy nadzieję, że nasze nowe projekty będą odpowiedzią na Państwa potrzeby.
Rozpoczynamy sezon turystyczny spotkaniem na wiosnę – dwudniowym weekendowym festiwalem, który da możliwość zaprezentowania Państwa oferty i atrakcji szerokiej publiczności – przede wszystkim mieszkańcom Gdańska i Pomorza. Na zakończenie sezonu w październiku zapraszamy na biznesowe - branżowe spotkanie, w formie workshopu i konferencji, które dadzą możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych na kolejne sezony.
Wszystkich naszych stałych jak i nowych wystawców, partnerów, zapraszamy serdecznie do współpracy i udziału w obu projektach.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie wszelkich pytań.

Więcej szczegółów na www.festiwalturystyki.pl

z poważaniem
Dorota Solochewicz
Dyrektor Projektu