Wielka Fabryka Elfów

27.11-21.12.2017 r.
AMBEREXPO, Gdańsk

Już po raz szósty zapraszamy do Wielkiej Fabryki Elfów, gdzie dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom uratować Święta. Od 27 listopada do 21 grudnia dzieci będą mogły wybrać się w magiczną, przedświąteczną podróż do krainy Świętego Mikołaja.
Podczas niemal 2,5-godzinnej podróży po Fabryce dzieci pomogą w przygotowaniach i upieczeniu świątecznych pierniczków. By wypełnić zadanie, mali goście odwiedzą dziesięć punktów z atrakcjami. Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zakończy się spotkaniem ze Świętym Mikołajem.
Wielka Fabryka Elfów zlokalizowana będzie na Amber Expo przy ul. Żaglowej 11. Możecie do niej zaglądać od 27 listopada do 21 grudnia. Bilety indywidualne kupicie na stronie ebiletu oraz w salonach Empik w cenach 55-69,99zł oraz bilety grupowe rezerwujcie na naszej stronie www.wielakafabrykaefow.pl w cenach 35-50zł.
Wszystkie atrakcje znajdują się w ogrzewanych pomieszczeniach. Na terenie Fabryki znajdować się będzie Kawiarnia Elfów, w której rodzice i opiekunowie mogą spędzić czas w oczekiwaniu na dzieci.
Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców.

Więcej informacji na stronie www.wielkafabrykaelfow.pl