TARGI MOTORYZACYJNE 3 TM12 i 13 października na terenie Amber Expo startuje XI Edycja Targów Motoryzacyjnych 3TM. Zapraszamy do udziału w największym wydarzeniu motoryzacyjnym na Pomorzu.
Impreza, w której co roku uczestniczą tysiące fanów motoryzacji jest świetną okazją, aby poznać najnowsze oferty z branży motoryzacyjnej i spędzić miło czas w towarzystwie pasjonatów.

Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoje najlepsze samochody i usługi.

W tym roku mamy przyjemność gościć znaną dziennikarkę motoryzacyjną Ola Kutz oraz motoryzacyjnego wyjadacza Michała "Łysego" Jesionowskiego z ekipy M4K Garage - Miłośnicy czterech kółek - zrób to sam.
Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy odbędzie się 3TM Race - wyścig samochodowy na krótkim odcinku, w którym zmierzą się zarówno profesjonaliści jak i amatorzy.
Najszybsi i najodważniejsi zawalczą o nagrody.

Na miejscu dodatkowo:
  • Kobiety w motorsporcie - prezentacje ukazujące osiągnięcia płci pięknej w motosporcie
  • Gry i zabawy - VR, wyścigi samochodowe i więcej
  • Foodtrucki - pyszne jedzenie i wszystko, czego Wasze kubki smakowe zapragną
  • E-mobility - nowiny ze świata samochodów elektrycznych
  • 3TM Race - strefa wyścigów dla profesjonalistów i amatorów na wydzielonej przestrzeni zewnętrznej ul. Pokoleń Lechii Gdańsk
  • 3TM Scena - scena, gdzie będziemy prowadzić ekscytujące rozmowy z naszymi gośćmi
  • Pomorski Samorządowy Dzień Elektromobilności - konferencja mówiąca o elektromobilności i zmianach zachodzących w polskim prawie.
Dużą część naszej ekspozycji zajmą wyjątkowe samochody poddane zabiegom zmiany wyglądu i fabrycznych parametrów technicznych. Zaprezentujemy kilkadziesiąt samochodów poddanych modyfikacjom oraz bogatą ofertę firm, które profesjonalnie zajmują się car tuningiem.

Więcej informacji: http://3tm.com.pl