TARGI MOTHER & BABY

org. White Crane

Targi Mother & Baby – to nie tylko największe w Polsce targi, to największe spotkanie młodych rodziców i rodziców oczekujących dziecka!

TYLKO RAZ W ROKU W GDAŃSKU!
To wyjątkowa okazja nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka, ale i rodziców tych najmłodszych pociech do 7 r.ż.
Największe targi konsumenckie już od 11lat odbywające się w takich miastach jak: Gdańsk, Wrocław, Warszawa.

To nie tylko targi to coś więcej!
Targi Mother & Baby nie są standardowymi targami wystawienniczymi. Ważna jest strefa edukacji i świadomości rodzica nie tylko w zakresie zdrowia ale i produktów. Wśród ogromnej ilości asortymentu w sklepie wychodzimy na przeciw rodzicom. Chcemy aby rodzic wchodząc do sklepu, czy kupując w Internecie wiedział o co pytać, miał już porównanie produktów. Nie chcemy aby zdawał się tylko na opinię sprzedawcy, którego opinia może być uzależniona od tego co promuje w sklepie. Na naszych targach rodzic może w niezależny sposób dobrać produkt do swoich potrzeb, zobaczyć go, dotknąć i zakupić.

Strefa medyczna
W edycji 2017 pieczę nad częścią medyczną w Gdańsku objął Podmiot Leczniczy COPERNICUS. Wysokiej klasy specjaliści będą czekać na wszystkie rodziny spodziewające się dziecka oraz z małymi dziećmi.

Jak co roku bezpłatnie będzie można skorzystać m.in. z : USG i ktg dla kobiet w ciąży, szkoły rodzenia, bezpłatnych konsultacji medycznych takich specjalistów jak dermatolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, dietetyk, neurologopeda.

Plan porodu zrobisz z naszymi położnymi!
W tym roku szczególną uwagę zwracamy na plan porodu oraz prawa kobiet w ciąży. Każda kobieta na poród powinna przynieść swój plan porodu.

Dlatego każda kobieta w ciąży dostanie od nas plan porodu przygotowany przez Fundację Rodzić po Ludzku, który będzie mogła wypełnić razem z położną.

W tym roku również warsztaty wiązania chust, nauka kąpieli noworodka, wyjątkowe sesje zdjęciowe.

Strefa Playmobile, robotyka, casting i nie tylko.

Organizatorzy przygotowali liczne atrakcje, które umilą czas całym rodzinom. Każdy będzie mógł skorzystać z warsztatów szycia i wygrać maszynę do szycia! Będą liczne konkursy, quizy z ponad 1000 nagród : wózki, foteliki, kosmetyki, zabawki. Co godzinę atrakcyjne niespodzianki!

W czasie weekendu wszystkie raczkujące maluchy będą mogły sprawdzić swoje umiejętności w wyścigach Raczkujących Maluchów. Dzieci już od 3 miesiąca zapraszamy na wyjątkowe zajęcia rozwojowe, starsze do strefy robotyki oraz Playmobile. Castingi dla dzieci oraz bezpłatne sesje zdjęciowe dla całej rodziny.

Wyjątkowe zajęcia z Pawłem Zawitkowskim – znanym „Zaklinaczem Dzieci”.

Skakańce i dmuchańce przez cały dzień bezpłatnie.

1000 nagród do wygrania (wózki, foteliki, kosmetyki, akcesoria dla dzieci , zabawki itd.)!
Dla każdego prezent na wejściu.

NA ZAJECIA WYKŁADY I KONSULTACJE NIE MA ZAPISÓW TRZEBA TYLKO PRZYJŚĆ!
MOŻLIWOŚĆ OKAZYJNYCH ZAKUPÓW!

ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY PRZEZ CAŁY DZIEŃ

ZAPRASZAMY

27-28.05.2017 Hala Amber EXPO - ul. Żaglowa 11, Gdańsk .
Sobota 10:00 – 16:30
Niedziela 10:00 – 16:00
www.motherandbaby.pl
bilety dorośli 15 zł, dzieci bezpłatnie


Więcej na www.motherandbaby.pl