Sekretariat

tel. 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Rzecznik prasowy

Zarząd

Dyrektorzy

Monika Pain
dyrektor ds. sprzedaży
tel. 58 554 92 11
kom. 695 330 699
monika.pain@mtgsa.com.pl

Maciej Sieciński
dyrektor ds. technicznych
tel. 58 554 91 71
kom. 727 400 610
maciej.siecinski@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
dyrektor ds. finansowych
tel. 58 554 92 00
kom. 669 222 775

Joanna Czauderna-Szreter
dyrektor ds. marketingu i promocji
tel. 58 554 91 48
kom. 601 894 336
joanna.czauderna@mtgsa.com.pl

Maria Makuś-Leszman
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 91 40
kom. 605 292 861
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Imprezy

AMBERIF / AMBERMART
Ewa Rachoń
dyrektor projektu
tel. 58 554 91 34
kom. 695 333 072
ewa.rachon@mtgsa.com.pl
 
BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 13
kom. 693 448 814
fax 58 554 93 13
military@mtgsa.com.pl
 
FREE TIME FESTIWAL / URODA
Dorota Solochewicz
dyrektor projektu
tel./ fax 58 554 92 04
kom. 601 894 332
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl
 
GRA I ZABAWA
Agata Nilsson
manager projektu
tel. 58 554 93 06
kom. 667 809 900
agata.nilsson@mtgsa.com.pl
 
FOODEXPO
Beata Wójcikiewicz
manager projektu
tel. 58 554 91 33
kom. 695 650 717
fax 58 554 91 35
beata.wojcikiewicz@mtgsa.com.pl
 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY / 
JARMARK ŚW. DOMINIKA

Adam Aleksiejuk
manager projektu
tel. 58 554 93 48, 58 554 92 83, 58 554 91 59
kom. 601 060 331
adam.aleksiejuk@mtgsa.com.pl
 
POLFISH
Monika Pain
dyrektor projektu
tel. 58 554 93 62
kom. 695 330 699
fax 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
INTERMARE SOUTH BALTIC
Magdalena Włoczkowska
manager wystawy
tel. 58 554 92 38
kom. 665 033 800
magdalena.wloczkowska@mtgsa.com.pl

TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 12
kom. 695 333 071
fax 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Wynajem obiektu

Marketing

Izabela Szopińska
kierownik zespołu
tel. 58 554 93 12
kom. 691 441 002
izabela.szopinska@mtgsa.com.pl

Iwona Wolszczak
tel. 58 554 93 00
kom. 695 333 070
iwona.wolszczak@mtgsa.com.pl

Ewa Szpiek
tel. 58 554 93 18
kom. 665 302 500
ewa.szpiek@mtgsa.com.pl

Dariusz Kowalikowski
katalogi
tel. 58 554 93 07
kom. 605 564 700
dariusz.kowalikowski@mtgsa.com.pl

Mariusz Maj
tel. 58 554 93 14
kom. 665 107 000
mariusz.maj@mtgsa.com.pl

Elwira Liegman
tel. 58 554 93 08
kom. 693 330 080
elwira.liegman@mtgsa.com.pl

Pracownia graficzna