TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW7-8 marca 2020 r. Gdańsk AmberExpo
Wszystkie imprezy są w godzinach: sobota 10-17, niedziela 10-16

Adres www organizatora:
www.mieszkaniowi.pl

Cena biletu / ceny biletów jeśli jest więcej niż jeden i stawka VAT:
5 zł brutto (23% VAT)

Z e-biletem możesz odwiedzić imprezę w oba dni targowe i zyskać dostęp do poziomu Premium Access w aplikacji Home Profit.

Poszukiwanie nowego mieszkania jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Oferty największych i najpopularniejszych deweloperów, agencji nieruchomości, propozycje kredytów hipotecznych od banków i pośredników finansowych, darmowe seminaria i porady ekspertów – wszystko to znajdziesz na trójmiejskich Targach Mieszkań i Domów 7-8 marca. Dodatkowo zobaczysz ofertę wystawców z zakresu RTV i AGD, innowacyjnych technologii, designu i dekorowania wnętrz, ekologicznych rozwiązań dla domu. Zapraszamy do Amber Expo!

Pełen przegląd ofert, darmowe seminaria i porady rynkowych ekspertów to tylko niektóre atrakcje Targów Mieszkań i Domów.
Nie musisz godzinami wertować ogłoszeń w gazetach i ślęczeć nad setkami serwisów internetowych – spotkaj się z deweloperami twarzą w twarz i uzyskaj interesujące Cię informacje z pierwszej ręki.

Oprócz bogatej oferty deweloperskiej organizatorzy zadbali o dodatkowe atrakcje dla zwiedzających. Co godzinę będzie można wziąć udział w bezpłatnych seminariach, podczas których eksperci z dziedziny nieruchomości, finansów, architektury czy prawa pomogą odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

W strefie porad będzie można uzyskać indywidualne porady z zakresu projektowania, finansów oraz najmu mieszkania. Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić dzieci pod opieką wykwalifikowanych animatorów w specjalnie przygotowanej strefie dzieci.

Miłośnicy ekologii, kreatywności i pasjonaci rękodzieła powinni koniecznie zajrzeć do strefy designu, żeby będą mogli zapoznać się z ofertą mebli z litego drewna.
To strefa idealna dla ludzi poszukujących niestandardowych przedmiotów, pragnących niecodziennych rozwiązań czy interesujących się sztuką i wzornictwem.

Organizatorzy przygotowali także udogodnienia dla rodzin, dzieci do 18 r. ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny. Rodzice będą mogli zostawić pociechę pod opieką wykwalifikowanych animatorów, a sami spokojnie zapoznać się z ofertami Wystawców.
W strefie dzieci HappyLand będzie wiele atrakcji, m.in.:
- gry, zabawy i konkurencje sportowe
- malowanie twarzy
- balonowe kreacje i warsztaty tworzenia balonowych kreacji
- chodzenie na mini szczudłach i bieg płetwonurka
- kącik Plastyczny "Mój wymarzony Dom"
- wizyta Elzy oraz innych wesołych maskotek

Przyjdź na targi i spełnij swoje mieszkaniowe marzenia!
https://www.youtube.com/watch?v=D79QR4Y9aBQ&t=21s

Organizator:

Nowy Adres SA
ul. Sienna 75
00-833 Warszawa
tel. 22 826 54 63
e-mail: kontakt@nowyadres.pl
www.mieszkaniowi.pl