Ruszają pierwsze targi AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM

Blisko 400 kupców z 41 krajów weźmie udział w organizowanych przez Międzynarodowe Targi Gdańskie w dniach 24-26 czerwca targach AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM.

Biznes na całym świecie koncentruje się obecnie na ożywieniu i ponownym uruchomieniu gospodarek, które ucierpiały w wyniku pandemii. W obliczu nowych realiów firmy przekształcają formuły relacji z klientami. Do nowych warunków dostosowała się również branża targowa. Międzynarodowe Targi Gdańskie – organizator największych na świecie imprezy wystawienniczej dedykowanej bursztynowi zapraszają na pierwszą wirtualną edycję Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii - AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM to innowacyjne przedsięwzięcie wystawiennicze w formule online, a jednocześnie multifunkcjonalną platformą cyfrową umożliwiającą podtrzymywanie aktywności biznesowej w sieci: nawiązywanie nowych kontaktów handlowych, prezentowanie premierowych kolekcji, przeprowadzanie aukcji, przyjmowanie zamówień, realizacja spotkań w formule matchmaking’u, sprzedaż produktów i usług.

W czwartek, pierwszego dnia wydarzenia odbędzie się gala AMBER EVENING - transmisja na żywo 24.06.2021, godz.16.00: https://youtu.be/k4fJy74YfeM

W programie AMBER EVENING:
  • ceremonia wręczenia nagród w konkursach: AMBERIF DESIGN AWARD 2021, AMBERIF SELECTION 2021
  • GDAŃSK AMBER LOOK online: pokazy mody wraz z kolekcjami biżuterii bursztynowej (duety: TRENDBOOK & ROCKMÄDCHEN, CHILLI Ireneusz Glaza & KOVALOWE, AG Aleksander Gliwiński & Magdalena Arłukiewicz)
  • pokaz live cooking Bogdana Gałązki z włączeniem wątków bursztynu i Gdańska
AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM – targi cyfrowe mają szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontrakty handlowe, nie tylko w pandemicznym 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok.

Wiceprezes MTG Paweł Orłowski zaprasza: https://youtu.be/NGjVU5FxcUk