Secretariat

tel +48 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

Monday - Friday 8:00 - 16:00

AMBEREXPO Exhibition and Convention Centre
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Management Board

Spokesman

Directors

Dorota Okoniewska
Sales Director
tel. +48 58 554 91 55
dorota.okoniewska@mtgsa.com.pl

Maciej Sieciński
Technical Director
tel +48 58 554 91 71
mob +48 727 400 610
maciej.siecinski@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
Financial Director
tel +48 58 554 92 00
mob +48 669 222 775

Maria Makuś-Leszman
Technical Deputy Director
tel +48 58 554 91 40
mob +48 605 292 861
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Dariusz Słodkowski
Technical Deputy Director
mob +48 510 086 990
dariusz.slodkowski@mtgsa.com.pl

Jowita Twardowska
Sales Deputy Director
mob +48 505 050 452
jowita.twardowska@mtgsa.com.pl

Magdalena Magdzińska
Fair Organization Deputy Director
tel +48 58 554 92 08
mob +48 665 560 055
magdalena.magdzinska@mtgsa.com.pl
 

IT

Events

AMBERIF
prof. Sławomir Fijałkowski
Trade Fair Curator
tel +48 58 554 91 34
slawomir.fijalkowski@mtgsa.com.pl

Anna Pilch
Project Manager
tel +48 58 554 91 07
mob +48 663 788 800
anna.pilch@mtgsa.com.pl

Sylwia Klofczyńska
Technical Manager
tel +48 58 554 93 38
mob +48 693 901 192
sylwia.klofczynska@mtgsa.com.pl

BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
Project Manager
tel +48 58 554 92 13
mob +48 693 448 814
fax +48 58 554 93 13

FREE TIME FESTIWAL /
CHRISTMAS MARKET /
ST. DOMINIC’S FAIR

Dorota Solochewicz
Project Manager
tel/fax +48 58 554 92 04
mob +48 601 894 332
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl

URODA
Anna Klein

Project Manager
tel +48 58 554 92 11
mob +48 663 707 700
anna.klein@mtgsa.com.pl
 
POLFISH / FUN AND GAMES FAIR
Monika Pain
Project Manager
tel +48 58 554 93 62
mob +48 695 330 699
fax +48 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
INTERMARE SOUTH BALTIC
Magdalena Włoczkowska
Exhibition Manager
tel +48 58 554 92 38
mob +48 665 033 800
magdalena.wloczkowska@mtgsa.com.pl
 
TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
Project Manager
tel +48 58 554 92 12
mob +58 695 333 071
fax +48 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Marta Kruszczyńska
Technical Manager
tel +48 58 554 93 37
mob +48 695 333 073
marta.kruszczynska@mtgsa.com.pl

WYSPA SOBIESZEWSKA
Tomasz Motyka
Project Manager
tel +48 58 554 93 19
mob +48 509 224 640
tomasz.motyka@mtgsa.com.pl
 

Szpital tymczasowy

Centrala
pon. - pt. w godz. 7.00-15.00
58 768 40 00

Punkt Przyjęć
Rejestracja

58 768 4945
58 768 4944

Oddział Ogólny
Dyżurka Lekarska

58 768 4782
58 768 4781
58 768 4779
58 768 4780
 

Punkt szczepień

58 727 01 40, w godz. 8.00-20.00 / 7 dni w tygodniu

Rejestracja:
pod bezpłatnym numerem 989 – całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień
 

Infrastructure Rental

Marketing

Graphic Studio