Sekretariat

tel. 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Rzecznik prasowy

Zarząd

Andrzej Kasprzak
prezes Zarządu
tel. 58 554 92 00

Maciej Glamowski
wiceprezes Zarządu
tel. 58 554 92 00


Dyrektorzy

Ewa Niemczyk
dyrektor ds. organizacji targów
tel. 58 554 91 55
ewa.niemczyk@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
dyrektor ds. finansowych
tel. 58 554 92 00

Danuta Moruś
dyrektor ds. technicznych i zarządzania majątkiem
tel. 58 554 93 33
danuta.morus@mtgsa.com.pl

Joanna Czauderna-Szreter
dyrektor ds. marketingu
tel. 58 554 91 48
joanna.czauderna@mtgsa.com.pl

Magdalena Magdzińska 
zastępca dyrektora ds. organizacji targów
tel. 58 554 92 08
magdalena.magdzinska@mtgsa.com.pl


Maria Makuś-Leszman
zastępca dyrektora ds. technicznych i zarządzania majątkiem
tel. 58 554 91 40
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Imprezy

AMBERIF / AMBERMART
Ewa Rachoń
dyrektor projektu
tel. 58 554 91 34
fax 58 554 92 07
ewa.rachon@mtgsa.com.pl
 
BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 13
fax 58 554 93 13
military@mtgsa.com.pl
 
FREE TIME FESTIWAL / URODA
Dorota Solochewicz
dyrektor projektu
tel./ fax 58 554 92 04
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl
 
GRA I ZABAWA
Agata Nilsson
manager projektu
tel. 58 554 93 06
agata.nilsson@mtgsa.com.pl
 
FOODEXPO
Beata Wójcikiewicz
manager projektu
tel. 58 554 91 33
fax 58 554 91 35
beata.wojcikiewicz@mtgsa.com.pl
 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY / 
JARMARK ŚW. DOMINIKA

Dagmara Ziemiaszewska
dyrektor projektu
tel. 58 554 93 48, 58 554 92 83, 58 554 91 59
fax 58 554 91 03
jarmarki@mtgsa.com.pl
 
POLFISH
Monika Pain
dyrektor projektu
tel. 58 554 93 62
fax 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
SMART METROPOLIA EXPO /
TECHNICON-INNOWACJE

Krzysztof Śmiech
manager projektu
tel. 58 554 92 38
krzysztof.smiech@mtgsa.com.pl

Beata Wójcikiewicz

manager projektu
tel. 58 554 91 33
beata.wojcikiewicz@mtgsa.com.pl

TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 12
fax 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Wynajem obiektu

Marketing

Bartosz Staniszewski
koordynator ds. multimediów i PR
tel. 58 554 91 49
bartosz.staniszewski@mtgsa.com.pl

Izabela Szopińska

kierownik zespołu
tel. 58 554 93 12
izabela.szopinska@mtgsa.com.pl

Iwona Wolszczak
tel. 58 554 93 00
iwona.wolszczak@mtgsa.com.pl

Ewa Szpiek
tel. 58 554 93 18
ewa.szpiek@mtgsa.com.pl

Dariusz Kowalikowski
katalogi
tel. 58 554 93 07
dariusz.kowalikowski@mtgsa.com.pl

Mariusz Maj
tel. 58 554 93 14
mariusz.maj@mtgsa.com.pl

Elwira Liegman
tel. 58 554 93 08
elwira.liegman@mtgsa.com.pl

Pracownia graficzna